Neler Yeni

Kriptodan toplam kazancım 550 TL oldu

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
SEYF
Bugün 500 TL kazanırsın. Yarın 15000 TL cebinden cıkar :D

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Teşekür ederim moderatör abi inşallah bilgisayar parasını toplayacağım ve donanım arşiv imzalı bir bilgisayarı alacağım hedefim bu yönde ayrıca 1 haftalık cömez biriyim daha hamsiyim yani 😂
Dikkat et gaza gelip büyük oynama:) YTD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün 500 TL kazanırsın. Yarın 15000 TL cebinden cıkar :D
Ertesi gün belki de 30K girer, bilemezsin.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
SEYF

Valla 3 senedir bakıyorum kazanan çok az.He bu dipte kim aldıysa aldı. Solona falan buralar düşmez daha

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hayırlı olsun, pariteleri bilmiyorsan kaldıraç şuanlık girme. Onun dışında borsalara üye olarakta gelir elde edebilirsin biraz daha safe olabilir senin için, yine dediğim gibi biraz safe takılmanı tavsiye ederim. Kaldıraca yönelirim dersen 5-6x'i geçme şuanlık.

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim

Abi uyumadan önce sana başıma gelen güzel olayı anlatayım yoksa içimde kalır ben bu gün cocos girdim 38 den 41 den sattım acelem vardı antrenmana gitmem gerekiyor du baktım yükselmez dedim antrenman dönüşü bakiyim dedim 59 olmus 3500 TL m 5430 TL olmuştu üzüldüm ama acemiyim yapacak bir şey Yok küçük küçük gidiyorum💤💤💤💤

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Abi uyumadan önce sana başıma gelen güzel olayı anlatayım yoksa içimde kalır ben bu gün cocos girdim 38 den 41 den sattım acelem vardı antrenmana gitmem gerekiyor du baktım yükselmez dedim antrenman dönüşü bakiyim dedim 59 olmus 3500 TL m 5430 TL olmuştu üzüldüm ama acemiyim yapacak bir şey Yok küçük küçük gidiyorum💤💤💤💤
Daha çok yaşarsın bu durumu, tabii tek bir kalemde bütün elindekileri sattığın sürece.

nazmvurl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nazım VURAL
Cocosla ilgili bi anımı göstereyim sana :) Grafiği güzel coinler arıyorduk. Bi abim grafik attı ve dedim ki bunlar bunun aynısı gerek yok falan ( Zaten elimizde vardı fazladan risk almaya değmez diye) 2 3 gün sonra coin burn oldu ve tek seferde 1700x yaptı. 100 dolarlık bile alsaydım 170k dolar yapıyordu :)

Ekler

• cocos_1.png
    cocos_1.png
    49.5 KB · Hit: 24
  • Cocos2.png
    Cocos2.png
    32.4 KB · Hit: 25
  • cocos3.png
    cocos3.png
    57.8 KB · Hit: 26

zubedbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Zübeyir Bayram Dobooğlu
Teşekür ederim amacım bilgisayar parası toplamak şu an staj param ile girdim bu işe 3250 TL ile başladım 3700 TL ye kadar geldim Zübeyir kardeşim iyi dileklerin için teşekürler 🫶

3250 TL ile girdim

Benim ah bir öğrensem dediğim şey destek direnç noktası
Umarım daha fazlasını kazanırsın kardeşim tabi ki ama sakın hırsa kapılma risk yüksek dikkatli yatırım yapmanı tavsiye ederüm hayırlı kazanclar 😊

Top Bottom