Neler Yeni

kuba vn 50 pro vs space 50 pro

whysword

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Seyit
selamunaleyküm iyi akşamlar kuryelik yapacağım için b sınıfı kurtaran motor bakıyordum en mantıklısı bunlar geldi 50 cc sizce hangisi daha iyi fiyat olarak vn 50 pro pahalı ama hemen hemen birbirine yakın özellikleri var hatta space pronun bazı özellikleri daha var

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Esen
vn50 pro al. çanta işli satmıyorlar diye biliyorum ben space 50 yi. vn50 yi çoğu bayi çanta işli satıyor galiba.
kendim vn50 pro kullanıyorum. ben dörtlü taktım led far taktım.

şuan varyatorden ses geliyor 3400km baga veya debriyaj diye düşünüyorum. 1000km daha dayanırda yolda bırakmazsa serviste baktırcam. egzos yere yakın ve sürtüyor. dikkat etmezsen çarparsın egzosu direkt çukur gibi bir yerde. en son yaz ayında 3 ay bekledi ara ara çalıştırmama rağmen aküsü bitti yeni akü taktım bende.

whysword

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Seyit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vn50 pro al. çanta işli satmıyorlar diye biliyorum ben space 50 yi. vn50 yi çoğu bayi çanta işli satıyor galiba.
kendim vn50 pro kullanıyorum. ben dörtlü taktım led far taktım.

şuan varyatorden ses geliyor 3400km baga veya debriyaj diye düşünüyorum. 1000km daha dayanırda yolda bırakmazsa serviste baktırcam. egzos yere yakın ve sürtüyor. dikkat etmezsen çarparsın egzosu direkt çukur gibi bir yerde. en son yaz ayında 3 ay bekledi ara ara çalıştırmama rağmen aküsü bitti yeni akü taktım bende.
Peki vn 50 pro çoğu yer 80 cc olarak satıyormuş doğrumu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,105
Üyeler
157,902
Son üye
batucanss
Top Bottom