Neler Yeni

Kulaklığımın mikrofonu bozuldu ne yapabilirim?

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
Merhabalar benim fifine h6 adında bir oyuncu kulaklığım var, Daha yeni mikrofonu bozuldu. Kulaklığın mikrofon harici her şeyi çalışıyor sadece mikrofonda sıkıntı var, ve mikrofon çıkartılıp takılabildiği için yenisini alıp takarsam olabilir mi yoksa kulaklığı yeniden mi almak zorundayım?

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
mehmet demirel
Merhabalar benim fifine h6 adında bir oyuncu kulaklığım var, Daha yeni mikrofonu bozuldu. Kulaklığın mikrofon harici her şeyi çalışıyor sadece mikrofonda sıkıntı var, ve mikrofon çıkartılıp takılabildiği için yenisini alıp takarsam olabilir mi yoksa kulaklığı yeniden mi almak zorundayım?
garantiye gonder?

powered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Garantisi varsa garantiye gönder, yoksa eğer "Elinden geliyorsa" söküp yerine 5-10 TL ye ufak bir aynı kodlu mikrofon alıp lehimleyebilirsin.

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantisi varsa garantiye gönder, yoksa eğer "Elinden geliyorsa" söküp yerine 5-10 TL ye ufak bir aynı kodlu mikrofon alıp lehimleyebilirsin.
evet var ama fifine adlı bir markanın ve türkiyede var mı emin değilim garanti için aldığım yere mi göndermeliyim yoksa markaya mı

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,947
İsim
Emir
evet var ama fifine adlı bir markanın ve türkiyede var mı emin değilim garanti için aldığım yere mi göndermeliyim yoksa markaya mı
ürünü hangi linkten aldınız linkini atar msnız

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alihan Şencan
Bence önce bozulduğundan kesin emin ol . Mikrofon tam oturuyor mu girişler tam oturuyor mu başka cihazda da aynısı oluyor mu? Bakmadıysan bir bak , dene. Bozulmuşsa ürünün illa ki servisi vardır.

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yusuf Özdemir
Bırak direk garantiye gönder. Garantisi bitmişsede sorun değil adamlar tamir etsin. Savaş Cebeci diyor ya risk yarı yarıya. Ya mahalle tamircisi garanti direk çıkar. Yapamazsa gg!!! Garanti tek ihtimal... Ne kaybedersin en fazla 400 500 alırlar ama garantisi durur.

Dorske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Öz
Bırak direk garantiye gönder. Garantisi bitmişsede sorun değil adamlar tamir etsin. Savaş Cebeci diyor ya risk yarı yarıya. Ya mahalle tamircisi garanti direk çıkar. Yapamazsa gg!!! Garanti tek ihtimal... Ne kaybedersin en fazla 400 500 alırlar ama garantisi durur.
Ya 2 yıl garantisi vardı aldığımda daha 6. ayı gibi bir şey yani var garantisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürünü hangi linkten aldınız linkini atar msnız

Bence önce bozulduğundan kesin emin ol . Mikrofon tam oturuyor mu girişler tam oturuyor mu başka cihazda da aynısı oluyor mu? Bakmadıysan bir bak , dene. Bozulmuşsa ürünün illa ki servisi vardır.
Yani kulaklığın mikrofonu harici her şeyi çalışıyor ve mikrofonu yaklaşık 4 kez çıkarıp yeniden taktım ve oturduğundan emin oldum hala hiç bir şekilde çalışmıyor

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,947
İsim
Emir
Ya 2 yıl garantisi vardı aldığımda daha 6. ayı gibi bir şey yani var garantisi

Yani kulaklığın mikrofonu harici her şeyi çalışıyor ve mikrofonu yaklaşık 4 kez çıkarıp yeniden taktım ve oturduğundan emin oldum hala hiç bir şekilde çalışmıyor
yani ilk defa duyduğum bir site olabilir desem yeridir,garantisi illa ki olması şart zaten arayın konuşun müşteri hizmetleriyle yenisiin uollarlar diye umut ediyorum
dipnot:mikrofon kapama tuşu falan varsa ona bak sonradan failleme a onun yüzünden calısmıyormus falan

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alihan Şencan
Ama bilgisayarında da doğru gitmeyen birşeyler olabilir. Yine de başka bir cihazda denemeni öneririm. Benim kulaklığım bozulmuştu , hiç kimse çözemedi kulaklık bozulmuş dediler. Başka pc de denedim düzgün çalışıyordu. Kendi bilgisayarıma format attım herşeyi sıfırdan yükledim düzeldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,033
Üyeler
147,058
Son üye
Metin876
Top Bottom