Neler Yeni

Kur Korumalı Mevduat Hesabı Açtırmak İstiyorum.En Çok Faizi Hangi Banka Veriyor?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur
Akbank Mobili Yüklüyorum, Başvuru Yapıyorum. Sonra Şubeye Gidiyorum Doğru Mu Anladım ?
mobilden hesap açabiliyorsunuz diye biliyorum ama
şubeye gidip hesap açmanız daha çabuk olabilir.

Önce hesap açıyorsunuz.
Hesabınıza parayı yatırıyorsunuz
Sonra mobilden kur korumalı hesap açıyorsunuz.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

TahinPekmez

80+ Silver
Arkadaşlar Kur Korumalı açtırmak istiyorum. 18 yaşındayım. Hangi Bankayı Önerirsiniz ? İlk banka hesabım olacak bu arada.
Müslüman isen faiz haram. Git altın al. Faizle falan uğraşma. Müslümansan diyorum bak. Değilsen uyarmam

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar Kur Korumalı açtırmak istiyorum. 18 yaşındayım. Hangi Bankayı Önerirsiniz ? İlk banka hesabım olacak bu arada.
Ben bundan 2 yıl önce baktıydım bana mantıksız geldiydi ondan dolayı normal hesap açıp ettim yüzde bilmem kaç ın altında artarsa parana çok fazla etkisi olmuyordu veya hiç etkisi olmuyordu tam bilen biri beni aydınlatırsa sevnirim tam net hatırlamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müslüman isen faiz haram. Git altın al. Faizle falan uğraşma. Müslümansan diyorum bak. Değilsen uyarmam
Doğru fakat şu devirde benim açımdan yorumluyorum tamamen kendi fikrim paranın helalliği kısmı tartışılır durumda aileyi geçindirmek için çalışan birinin alın terinin alamadığı para tartışılır helal yada haramlığı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,201
Üyeler
156,450
Son üye
globallytekno
Top Bottom