Neler Yeni

kusursuz bir varlık ne yapar

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Uyur.

kusursuz bir varlık (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan) ne yapar,hareket eder mi,bir şeylerle uğraşır mı? görüşlerinizi bekliyorum.
Mesela süpermen'den örnek vereyim yemek yemez içmez ama midesi insan midesi gibidir yerse sıçabilir tabi sıçtığı bok bile tom bombası gücünde olabilir boku uzaya sıçarsa sorun yok onun dışında bizim gibi aktiviteler yapabilir ama ne yaşlanır nede hastalanır nede ölür nede nefes almaya ihtiyaç duyar çünkü bunun hayatla bir bağı yoktur ama bizim gibi dansı ve düşünebilen bir kriptonittir
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese yardım eder
Kusursuz varlığı bile ortadan kaldırmak isterler çünkü dünyadaki insanlar istemezler hiç kimse kendilerinden kusursuz olsun ilerlesin ve üreyebilsin istemezler denge bozulur misali bu yüzden dünyada yani hayatta olmasını istemezler tabi bu kişi süpermen kadar güçlüyse kimse bişey yapamaz

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
Mesela Atatürk napıyordu halkla konuşuyordu,fabrika açıyordu, rakı içiyordu,soysuzları sallandırıyordu böyle kaliteli etkinlikler yapar kusursuz adamlar
Atatürk döneminde ''kemal çakmağın var mı'' diyebileceğin bir adamdı :D
Benim hala anlamadığım tanrı tektir. her şeye gücü yeter sadece ol desin yeterli. O zaman niye işleri yapan melekler var? Tanrı birine bir öl dediğinde ölecek ama gidip meleğe yaptırıyor işini?

En İyi Cevap
1
Ben atacaktım ya
1692599190791.png

The Batman

80+ Silver
"Her an, sürekli, bir oluş, sürekli yaratma işindedir. Göklerde ve yerde kim (ve ne) varsa Ondan ister, O, hergün bir işdedir. Göklerde ve yerde kim varsa, (ihtiyaçlarını) O'ndan ister. O, her gün (her an) bir iştedir!"

Top Bottom