Neler Yeni

Kutu Faturasiz 2.el iPhone alinir mi?

şahin doğan

80+ Platinum

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
Kutu neyse de fatura önemsiz mi? Şaka mısın kardeş. Faturasız iphone ALINMAZ.
:D sen sadece ip SE ve üzerini aldığını zannediyorsun sanırım insanların, iphone 7 veya 8 alacak birisi ne yapacak 5-6 yıl önce çıkan telefonun faturasını. Onun dışında orada belirttiğim şey şu, eğer temiz ve orijinal bir telefon bulursan kutu veya fatura yok diye vazgeçme.

garantisi yoksa alınır.
o da alınmaz kardeş. imei çalınma durumunda faturayla açtırıyorsun.kaldı ki iphone da fatura gerekmiyor garanti için fatura onun için değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D sen sadece ip SE ve üzerini aldığını zannediyorsun sanırım insanların, iphone 7 veya 8 alacak birisi ne yapacak 5-6 yıl önce çıkan telefonun faturasını. Onun dışında orada belirttiğim şey şu, eğer temiz ve orijinal bir telefon bulursan kutu veya fatura yok diye vazgeçme.
fatura yoksa imei ye bir şey olursa telefon tablet olur. android olsa imei falan atılır iş çözülür.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
o da alınmaz kardeş. imei çalınma durumunda faturayla açtırıyorsun.kaldı ki iphone da fatura gerekmiyor garanti için fatura onun için değil.
dostum imei kontrol etmeden telefon alıyorsa birisi zaten bırak da tek problemi faturasız telefon almak olsun

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar

fatura yoksa imei ye bir şey olursa telefon tablet olur. android olsa imei falan atılır iş çözülür.
kardeşim telefonun imeisini kontrol edecek zaten ip alan adam

şahin doğan

80+ Platinum

ımeı içinde faturaya gerek yok git apple a seri no dan telefonun her şeyi çıkıyor

o nasıl bir mantık ona bakarsan bunun bir sonu yok, faturalı al sonra faturanı kaybet, imei çalınsın yine yandın
evet fatura ondan önemli.

ımeı içinde faturaya gerek yok git apple a seri no dan telefonun her şeyi çıkıyor
aynen cahil kardeş. telefonun imeisi çalınırsa apple da sana yeni imei verirdi. açtırmanın tek yolu BTK ya faturanla gidip imei numaranı hattına tanımlatmak.

şahin doğan

80+ Platinum
aynen cahil kardeş. telefonun imeisi çalınırsa apple da sana yeni imei verirdi. açtırmanın tek yolu BTK ya faturanla gidip imei numaranı hattına tanımlatmak.
anlama kıtlığı olan arkadaş ben sana apple ımeı mi veriyor dedim telefonun ımeı sinin sana ait olduğunu kanıtladıktan sonra ne gerek var faturaya.

Uygunsuz davranış
anlama kıtlığı olan arkadaş ben sana apple ımeı mi veriyor dedim telefonun ımeı sinin sana ait olduğunu kanıtladıktan sonra ne gerek var faturaya.
Kardeş zeka sorunların var herhalde.Git bir araştır diyecem de.Beceremezsin onu da. Al oku kafan basar belki.

IMEI si çalınan cihazları sadece BTK açar. Onu da cihaz faturasıyla gidersen senin verdiğin hat üzerine açılır.

Bilmediğin konularda konuşmasan iyi olur ayrıca.

Top Bottom