Neler Yeni

la casa de papel kaç sezon izlenir

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Bütün hepsini izlemeni öneririm ama ilk 2 sezon efsane güzel. Onu bitirdikten sonra benim en sevdiğim dizilerden olan prison break izleyebilirsin ben çok severek izledim bakman da fayda var.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Son 3 sezon ilk 2 sezonun tadını vermiyor ama gayet güzel yine de, tüm sezonları izleyin.

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Bütün hepsini izlemeni öneririm ama ilk 2 sezon efsane güzel. Onu bitirdikten sonra benim en sevdiğim dizilerden olan prison break izleyebilirsin ben çok severek izledim bakman da fayda var.
Prison break izlemiştim hatırladığım kadarıyla ilk iki sezon iyiydi sonrası kotuydu, uzun zaman once izlemiştim :D

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Prison break izlemiştim hatırladığım kadarıyla ilk iki sezon iyiydi sonrası kotuydu, uzun zaman once izlemiştim :D
Evet ilk sezonları çok daha iyiydi sonradan biraz bozdu ama yine iyiydi.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Adem
Merhaba arkadaslar ilk defa la casa de papel izleyeceğim ama 5 tane mi ne sezonu varmış, gerçekten tüm sezonları izlenmeye değer mi yada 2 sezon izle bırak gibi taktikler var mı
Başlıyorsan sonuna kadar bitirmeni öneririm çünkü ileride dizilerin biticek ve diceksin aa lacasayı ben ilk 2sini izlemiştim diğerlerinede bir bakayım diye sonra tekrar izliceksin izlediğin yerleri o yüzden diziyi komple izle

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaslar ilk defa la casa de papel izleyeceğim ama 5 tane mi ne sezonu varmış, gerçekten tüm sezonları izlenmeye değer mi yada 2 sezon izle bırak gibi taktikler var mı
İlk 2 sezonda bir olay var ve en iyi kısmı bence orası.

Dizi sararsa 3-4-5 ayrı bir olayı anlatıyor devam edilebilir. 3 ve 5 bence eğlenceliydi ama 4 çok boş sezondu yav 3 bölümde anlatılacak olayı 1 sezonda verdiler 😂

Son düzenleme:

Khth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Khth
İlk iki sezon ve son sezon harikaydı diğer sezonlar da iyi ama kesinlikle ilk sezondan son sezona kadar izle

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Güncelleme notu düşüyorum, la casa de papel ilk iki sezon mükemmeldi lakin 3-4-5 sezonları klasik netflix dizisi gibiydi, ne iyi ne kotü, 3-4-5 i izlemesem de olurdu. Herkese tavsiyeleri için tekrar teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,064
Üyeler
142,213
Son üye
elbis06
Top Bottom