Neler Yeni

Yardım Laptop keyfi açılmıyor

PotaDogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Taylan Ateş
Yaklaşık 10 yıllık bir laptopum yaklaşık 2 yıldır kullanmıyordum sonra açmaya çalıştığımda fanlar çalışıyor fakat ekran gelmiyordu böyle birkaç defa denediğimde açıldı nedeni ne olabilir veya ne yapabilirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
benim eski masaüstümde öyleydi birazcık bekle sonra açılır içinide temizletmen lazım hızlıca açılması için

PotaDogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Taylan Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim eski masaüstümde öyleydi birazcık bekle sonra açılır içinide temizletmen lazım hızlıca açılması için
2 saat beklemeye bırakığımda oldu fakat yinede açılmadı ama yardımın için teşekkürler

aller4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen
Yaklaşık 10 yıllık bir laptopum yaklaşık 2 yıldır kullanmıyordum sonra açmaya çalıştığımda fanlar çalışıyor fakat ekran gelmiyordu böyle birkaç defa denediğimde açıldı nedeni ne olabilir veya ne yapabilirim.
ekran gelmiyorsa bataryayı çıkar tak dinlendir ramlarda sıkıntın olabilir yerlerini değiştirip tak veya harddiskte olabilir sıkıntı

PotaDogi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Taylan Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran gelmiyorsa bataryayı çıkar tak dinlendir ramlarda sıkıntın olabilir yerlerini değiştirip tak veya harddiskte olabilir sıkıntı
bataryam zaten bozuk diğerlerinide denemedim ama denerim teşekkürler.

dalyarock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Uğurlu
format at bence sorun çözülür olmazsa sdd al bir tane 5 saniyede açılsın bilgisayar :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,023
Üyeler
151,155
Son üye
SEAR
Top Bottom