Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop, monitör, klavye, mouse ve kulaklık önerisi.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
yada bı cıhazı alırım işlemci olarak ryzen modellerden daha ıyı yanına guzel bır 2k monıtor . bu sekılde butçe gecılmemıs olur

800PW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
xyzro
buda bır avantaj ama 40k butce belırlendıyse ben aorus 3070ti alır yanına da mouse alırım. ıkıncı ayda guzel bır monıtor cekerım olur bıter ama 40k ustune kesınlıkle cıkılmayacaka
laptop olarak bunu alırım : https://www.ebrarbilgisayar.com/gig...gb-rtx3070-156-fhd-144hz-windows-11-pmu372482
Peki hocam böyle yapsak yanına 4K bütçe ile güzel bir kulaklık ve mouse önerir misiniz? Araya sıkıştırabilirseniz klavye de olur. Laptop klavyesi kullanmak pek rahat hissettirmiyor.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Peki hocam böyle yapsak yanına 4K bütçe ile güzel bir kulaklık ve mouse önerir misiniz? Araya sıkıştırabilirseniz klavye de olur. Laptop klavyesi kullanmak pek rahat hissettirmiyor.
ekran sonrakı aya mı aklsın dıyorsunuz o zaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya dostum valla ıcım rahat etmedı. gel sen bu cihazı al yanına mouse unu da al dıger ekıpmanlarıda sonra alırsın bu cıhazı kacırma sen https://www.itopya.com/gigabyte-aor...gb-1tb-ssd-156-qhd-165hz-w11-home-note_u20179

800PW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
xyzro
monıtoru sımdılık ertele laptop olarak 40k butcen var ise kesınlıkle bunu al https://www.itopya.com/gigabyte-aor...gb-1tb-ssd-156-qhd-165hz-w11-home-note_u20179
Hatta bunu alsam yanına steelseries kablosuz ve bir de güzel bir kulaklık da olur eğer monitor ve klavyeyi sonra al diyorsanız.

ekran sonrakı aya mı aklsın dıyorsunuz o zaman.

ya dostum valla ıcım rahat etmedı. gel sen bu cihazı al yanına mouse unu da al dıger ekıpmanlarıda sonra alırsın bu cıhazı kacırma sen https://www.itopya.com/gigabyte-aor...gb-1tb-ssd-156-qhd-165hz-w11-home-note_u20179
Bunun ekranı yeni bir monitör alana kadar renklerle çalışmak için yeterli olur mu peki?

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Hatta bunu alsam yanına steelseries kablosuz ve bir de güzel bir kulaklık da olur eğer monitor ve klavyeyi sonra al diyorsanız.

Bunun ekranı yeni bir monitör alana kadar renklerle çalışmak için yeterli olur mu peki?
3070 ti lı olan versiyonun da 2k ekran var. O yüzden memun kalirsin 3070 versiyonu 35500 e almaktansa 2k ekran ve 3070ti versiyonu kesinlikle 37700 e almalısın. W11 ile birlikte geliyor. Mouse olarak o kadar ucmaya gerek yok bence steel series rival 3 kullanıyorum gayet yetiyor. Monitör aldığında bütçenin klavye için kullanmani öneririm.

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

800PW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
xyzro
3070 ti lı olan versiyonun da 2k ekran var. O yüzden memun kalirsin 3070 versiyonu 35500 e almaktansa 2k ekran ve 3070ti versiyonu kesinlikle 37700 e almalısın. W11 ile birlikte geliyor. Mouse olarak o kadar ucmaya gerek yok bence steel series rival 3 kullanıyorum gayet yetiyor. Monitör aldığında bütçenin klavye için kullanmani öneririm.
Kablosuz mouse isteme sebebim de işe götürüp getireceğim için. Ayak bağı olmasını istemiyorum taşırken. Soul hocamın attığı mouse iyiyse eğer onu alır, yanına da bir tane 1K'lık kulaklık alırım eğer o fiyata düzgün bir öneriniz varsa.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Kablosuz mouse isteme sebebim de işe götürüp getireceğim için. Ayak bağı olmasını istemiyorum taşırken. Soul hocamın attığı mouse iyiyse eğer onu alır, yanına da bir tane 1K'lık kulaklık alırım eğer o fiyata düzgün bir öneriniz varsa.
Hocam gaming kulaklikmı istiyorsunuz yoksa normal mi

800PW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
xyzro
Hocam gaming kulaklikmı istiyorsunuz yoksa normal mi
Attığınız laptopun ses kartı yeterliyse 3.5mm normal bir kulaklık da olur, eğer iyi değilse USB olması daha iyi olur. Müzik sesini EQ kullanmadan kaliteli verse yeter. Oyun oynayacağım zaman EQ ayarı yaparak düzgün bir oyun sesi alabilirim.

soul

80+ Silver
kablosuz çok rahat bir şey. sırada klavye var.

800PW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
xyzro
kablosuz çok rahat bir şey. sırada klavye var.
Klavye de en az mouse kadar önemli benim adıma. Bileğime ve parmaklarıma kramp giriyor laptop klavyesi kullanırken. Şimdilik membran bir klavye bile alabilirim ucuzundan.

soul

80+ Silver
Klavye de en az mouse kadar önemli benim adıma. Bileğime ve parmaklarıma kramp giriyor laptop klavyesi kullanırken. Şimdilik membran bir klavye bile alabilirim ucuzundan.
Evet bende de o sorun var.

Top Bottom