Neler Yeni

Yardım Laptop sarj aletim bozuldu

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
casper yetkili servisine sorun onlar size ucu söyler sizde satıcaya sorma imkanınız varsa satıca sorarsınız
Benimki sanirim 7.4 uclu, bu uca da uyumlu bulamadim pek ayni ozelliklerde. Donusturuculeri vesaire var mi bunlarin varsa performans dususu yasanir mi?

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
sarı sitede 2. el satiliyor bu marka.
baska marka bulursan 19v 9.5a olur veya 19.5v 9.23a amper yuksek olsada fark etmez atiyorum 19v 20amper adaptör bile bulsan olur. herhangi bir adaptör bul kablonu ucu uymazsa makasla kesip + ve - lehimleyince kullanabiliyorsun benim samsung satj aleti bozuldu arti eksi lehimledim uzerine ince tahta atip bantladim kullaniyorum 1 senedir

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
sarı sitede 2. el satiliyor bu marka.
baska marka bulursan 19v 9.5a olur veya 19.5v 9.23a amper yuksek olsada fark etmez atiyorum 19v 20amper adaptör bile bulsan olur. herhangi bir adaptör bul kablonu ucu uymazsa makasla kesip + ve - lehimleyince kullanabiliyorsun benim samsung satj aleti bozuldu arti eksi lehimledim uzerine ince tahta atip bantladim kullaniyorum 1 senedir
Lehim işini kendim yapamam çevremde de güvenip yaptırabilceğim biri yok ya maalesef. Bu ürünlerden birini alsam sıkıntı olur mu? Marka farklılığı açısından vs.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
1200tl yaziyor. sahibinden para guvende ile daha ucuz bulursun bence orjinal. mumkunse orjinal tercih et cin mallari zamanla bozulabiliyor. kaliteli cin mallarida var ama hangi markalar kaliteli bilemiyorum.
yakininda tamirci falan varsa götür iistersen adaptörü bizin burda adaptör tamiride yapiyorlar.
garanti bitti sanirim?

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
1200tl yaziyor. sahibinden para guvende ile daha ucuz bulursun bence orjinal. mumkunse orjinal tercih et cin mallari zamanla bozulabiliyor. kaliteli cin mallarida var ama hangi markalar kaliteli bilemiyorum.
yakininda tamirci falan varsa götür iistersen adaptörü bizin burda adaptör tamiride yapiyorlar.
garanti bitti sanirim?
garantisi bitti, tamir işi bayramdan sonraya kalıcak büyük ihtimal. sahibindenden de bulamadım hiç

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Benimki sanirim 7.4 uclu, bu uca da uyumlu bulamadim pek ayni ozelliklerde. Donusturuculeri vesaire var mi bunlarin varsa performans dususu yasanir mi?
zannetmiyorum servise sorun bence bayramda tatil olabilirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

fazla w bir adaptör alırsanız ne olur bilmiyorum ama şunu biliyorum laptop kapalıyken o W çekmeyecek o yüzden makine kapalıyken sıkıntı olmaz ama açıkken adaptör fazla voltaj verir mi yada notebook voltaj koruma açarmı bilmiyorum

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Mesaj otomatik birleştirildi:

fazla w bir adaptör alırsanız ne olur bilmiyorum ama şunu biliyorum laptop kapalıyken o W çekmeyecek o yüzden makine kapalıyken sıkıntı olmaz ama açıkken adaptör fazla voltaj verir mi yada notebook voltaj koruma açarmı bilmiyorum
şu an muadil bir ürün aldım, aynı şarj aletinden buldum 950 TL'ye satıyor adam, birde servis ile görüştüm yollayalım tamir edelim diyorlar. hangisini yapmalıyım?

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
şu an muadil bir ürün aldım, aynı şarj aletinden buldum 950 TL'ye satıyor adam, birde servis ile görüştüm yollayalım tamir edelim diyorlar. hangisini yapmalıyım?
ücretisiz ise tamir ettirin

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
ücretisiz ise tamir ettirin
ücretsiz değil ama sıfır yeni almaktan daha ucuz tutar dediler, sıfır fiyatı stokta yokmuş casper tarafında ama 1130 TL olarak gözüküyormuş. ikinci elde 1000 tl ye geliyor

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
ücretsiz değil ama sıfır yeni almaktan daha ucuz tutar dediler, sıfır fiyatı stokta yokmuş casper tarafında ama 1130 TL olarak gözüküyormuş. ikinci elde 1000 TL ye geliyor
size kalmış hocam ben düzgün bir yan sanayi taraftarıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,326
Üyeler
156,464
Son üye
Konsequent
Top Bottom