Neler Yeni

Yardım Lenovo Legi̇on 5'i İade Edeyim Mi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Anakarta virüs falan olmaz yıllar önce bitti o işler.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
ruhiçenet baldiback bunlar en basit ornek hwid virusler yokmuş gibi gozuksede piyada cok size bunu kim soyledi :D
Ruhi Çenet dümdüz oltalama yöntemiyle kaptırdı kanalı maalesef.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,463
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Hocam acaba ekran kartı driver yüklü değil o yüzden mı kasmalar oluyor
Komple silip baştan temiz kurulum lazım o cihaza. Çok düşük bir ihtimal fabrikasyon sorunlu ürün de denk gelmiş olabilir.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Komple silip baştan temiz kurulum lazım o cihaza. Çok düşük bir ihtimal fabrikasyon sorunlu ürün de denk gelmiş olabilir.
adam gitsin kendim silip kuracağım ses drivelerini felan yukledi korkum virus felan yükledi mi adam iade et diye tutturdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi ilk haline döndürüyor pc yi formatsız haline iade et diyor virus yüklese bunu demez herhalde

pc acınca flash disk taktı ventoy diye yazı geldi acaba bir şey mi

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
878
İsim
Semi kaan Çakır
adam gitsin kendim silip kuracağım ses drivelerini felan yukledi korkum virus felan yükledi mi adam iade et diye tutturdu

Şimdi ilk haline döndürüyor pc yi formatsız haline iade et diyor virus yüklese bunu demez herhalde

pc acınca flash disk taktı ventoy diye yazı geldi acaba bir şey mi
arkadaş windows un içinden geçmiş muhtemelen , ondan ürün alman için elinden geleni yapmış gibi duruyor. formatla kendin kur driverları , wifi görmezse ethernet bağla yoksa telefonundan kablo ile internet ver windows çoğunu kurar zaten sen gpu driverını kurarsın geçersin.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
arkadaş windows un içinden geçmiş muhtemelen , ondan ürün alman için elinden geleni yapmış gibi duruyor. formatla kendin kur driverları , wifi görmezse ethernet bağla yoksa telefonundan kablo ile internet ver windows çoğunu kurar zaten sen gpu driverını kurarsın geçersin.
Hocam yardımcı olurmusun 12 saatir bununla uğraşıyorum adam laptopu iade edecem sanıyor virus atmışmıdır Flash diski takınca venoy diye ekran geçtiğini gördüm ne oluyor bilmiyorum eski ses drivelerini yükledi ondan mı sıkıntı kasmalar oluyor birde hiçbir driver yüklü değil ondanmı kesilmeler oluyor acaba gözünü sevim yardımcı ol anlıyorsan dxdiag girdim vram 0 görünüyor Ram 16 ama 13.9 kullanılabilir diyor bunlar düzelir mi

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
878
İsim
Semi kaan Çakır
Hocam yardımcı olurmusun 12 saatir bununla uğraşıyorum adam laptopu iade edecem sanıyor virus atmışmıdır Flash diski takınca venoy diye ekran geçtiğini gördüm ne oluyor bilmiyorum eski ses drivelerini yükledi ondan mı sıkıntı kasmalar oluyor birde hiçbir driver yüklü değil ondanmı kesilmeler oluyor acaba gözünü sevim yardımcı ol anlıyorsan dxdiag girdim vram 0 görünüyor Ram 16 ama 13.9 kullanılabilir diyor bunlar düzelir mi
13.9 gözükmesi normal laptopun islemcisinin kendi ekran kartı 2gb alıyor. Ekran kartı sürücüsü kurunca da VRAM kısmı duzelir . Anakarta giren bir virüs attigini hiç sanmam , direk format at geç .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,000,668
Üyeler
158,487
Son üye
Bozon0606
Top Bottom