Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Kimse bilmiyormu gsyncyi nasıl aktif etmeyi yardımcı olacak var mı ?

Cheerios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz
Motosiklet sandım.Gidiyorum

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Oğuz
Reis hangi kablo ile bağladın ve kaç hertz e kadar görüntü alabiliyorsun aydınlatırsan seviniriz
Şu an hdmi 2.1 kablo ile bağladım.
Hdr aktif.
165 hz olarak kullanıyorum.
180 hz ye çıkabiliyor ama gerek duymuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam merhaba sen de monitörü laptopa mı bağladın eğer bağladıysan ben sesi monitöre veremiyorum bilgin var mıdır
Ben hdmi 2.1 kablo ile bağladım.
Hdr aktif ve monitör hoparlörleri çalışıyor.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Oğuz
Bu monitörü alınca Lg UltraGear 24GN65R monitörü iade etmiştim. Kutu açıldığı için iadeden geri döndü.
11 kasım kampanyası ile almıştım. İsteyen olursa aldığım fiyata vereyim.

Yılmazz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yılmazz
Moderatör notu: Görüntüler yanıltmasın, HDR Mode açılmamalı AOC'de. Zira desteği yok monitörün. Açınca sapıtıyor, renkleri oversatured yapıyor. Görüntüde arkadaş açmış, sağ taraf ondan ötürü böyle.

Arkadaşlar 24G2SP/BK-lenovo 25i-30 arasındaki fark.Ayarlar ikisinde birebir aynı parlaklık kontrast HDR vs..Soldakiler lenovo monitörden alınan görüntü sağdakiler Aoc 24G2SP/BK model ile alınan görüntü. Kontrast ve doygunluk olarak Aoc daha doygun ama bu doygunluğu verirken renkler çok bozuluyor. Çıplak göz ile gördüğüm kesinlikle lenovo çok daha üstün renkler daha doğal ve ayırt edici. @Abdullah Hacıgül ’e bize bu monitörü indirimli bir şekilde alma fırsatı sunduğu için teşekkür ederim.
IMG_0614.jpeg

IMG_0609.jpeg

IMG_0607.jpeg

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Selimi

80+
Alıp konuyu okumaya gelen arkadaşlar, şüpheniz olmasın. Güzel monitör. Renk gamutları iyi. AUO M250HAN01.B panel var. Pivot ve swivel de var. Hoparlör de var. HDR400 desteği de var. 8 bit bir de, 6 bit + FRC değil. HP Omen 25i modelinde bulunan panelle aynı paneli kullanıyor. Tümleşik aydınlatma ile gelen bir panel. İki model hemen hemen benzer performans verecek yani. Omen 25i'nin kalitesini konuşmaya ise gerek yok. Hayırlı olsun. 4-5K civarında AOC 24G2SP haricinde rakibi yok bana soracak olursanız.
Philips Evnia 24" 24M1N3200ZA-00 ?

fear02

80+
Şöyle diyim bro 35 yaşında biri olarak hayatım boyunca hep Sony ust düzey TV lerini kullandım. Şuanda LG G3 oled TV kullanıyorum. Görüntü kalitesi konusunda aşıri takıntılı biri olarak bir TV veya monitör 5 10 dk bakip kullanmam yeterli oluyor panel kalitesini anlamak için . Ve ısrarla diyorunki şuana kadar kullandığım en iyi IPS monitor HP omen 25i modelidir. Lenovo bunun tırnağı bile olamaz. Hayatlarinda ilk defa tüplü TV den A101 den hi level LCD TV teknolojisine geçiş yapanlar bu monitör alıp yorumlarını yapıyorlar doğal olarak ne diyim artık yani.
msi g2412 hakkında ne düşünürsün hocam tecrüben var mı

barish99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Barış
Monitörün hoparlörlerinden az ses geliyor gibi geldi bende. Ekstra bir ayar var mı?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
msi g2412 hakkında ne düşünürsün hocam tecrüben var mı
2412 yi forumda bir çok kişiye tavsiye ettik aldılar ve memnun kaldılar incelemeside mevcut ama kendim şahsi görüşüm olarak renklerini beğenmediğim için alıp iade etmek zorunda kaldım.Ama bir çok memnun kalan var alınabilecek bir monitör renk takıntın yoksa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,686
Üyeler
154,986
Son üye
KRAYSS
Top Bottom