Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo Legion Y27-30 4999₺

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Ekonomi Çok iyi
Arkadaşlar 27 inc 1080p deneyimlemediyseniz almadan önce teknosaya falan gidip bi görün derim. Çözünürlük düşüklüğü beni çok rahatsız ediyor. 24 inc üstünde 1080p bana yetersiz ve rahatsız edici geliyor
Dibine girmezsen sıkıntı olacağını zannetmiyorum

MeMoFnB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Muhteşem bir indirim. İhtiyacı olan kaçırmasın derim. Ben uzun süre bekledim indirime girmeyince Hp omen 780f9e9 aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar 27 inc 1080p deneyimlemediyseniz almadan önce teknosaya falan gidip bi görün derim. Çözünürlük düşüklüğü beni çok rahatsız ediyor. 24 inc üstünde 1080p bana yetersiz ve rahatsız edici geliyor
Yaklaşık 4-5 aydır 27 inc 1080p monitör kullanıyorum çok memnunum. Görüntü kalitesinde en ufak bir pikselleşme yok. Oyunları gamepad ile oynuyorum.

Farway

80+ Silver
Ben aldım iade ettim. Alan arkadaşlar ürün sadece 30DK 180HZ'de çalışıyor, renk olarak fiyatına göre iyi. Neden iade ettim: bendeki üründe siyah yerlerde yeşil ve kırmızı noktalar çıkıyordu. Ekranda düz siyah çizgiler falan çıkıyordu ben de iade ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
1 ay önce satın aldım aynı monitörden ,4 köşeden ışık sizmasi çıktı ,değişime gönderdim yenisi geldi bu sefer 2 köşesindede ışık sizmasi vardi şansiniza ne çıkarsa ama önermem

valhalla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ahmet Taşlıova
Selamlar, benim iki sistemimde de bu monitör mevcut, hatta ana sistemde aynı monitörden 2 li olarak kullanıyorum, toplamda 3 monitörü de yaklaşık 5 ay önce hepsi burada indirimindeyken almıştım, herhangi bir sorun yaşamadım, piksellenme, drop, ekran yırtılması, ölü piksel veya ekranda beyaz ışık sızması gibi bir durum bugüne kadar olmadı şükür... Gerek 1080p oyun performansında gerekse de tv dizi izleme gibi seçeneklerde (tv box ve bluetooth hoparlör ile kullanımda...) beklentimi bir hayli karşılıyor... 165 hz benim için yeterli, açıkçası 180 hz konusunda kendimce pek sorun görmedim... Ekran panelinin arka altında yer alan usb hdmı girişleri muadillerine göre sayıca fazla oluşu bence güzel bir artısı, her ne kadar 6 watt gücünde hoparlöre sahip oluşu eksi gibi görünse de zaten bu tip ürünlerde ve bu segmentte çok bir şey beklememek gerektiğini düşünüyorum, çoğu monitörde hoparlör olmayışını da biliyoruz, zaten bu durumu da bluetooth hoparlör ile çözdüğüm için kendi hoparlörünü kullanmıyorum demek daha doğru...kullandığım ekran kartlarının ayalarıyla monitörün görüntü ve renk optimizasyonlarını özelleştirmiştim o nedenle de istediğim kalitede görüntülemeye de sahip olduğumu düşünüyorum...Açıkçası f/p olarak bakıldığında bana göre tercih edilebilecek 3-4 monitör arasında bir ürün ama unutmamak lazım ki teknoloji maalesef şans işi...Bazen dünyalar kadar para verdiğiniz ürünlerde büyük hayal kırıklığına uğrayabiliyorsunuz ya da tam tersi çok bişey beklemeyeceğiniz ve ucuz fiyata aldığınız bir üründe de beklentinizi aşan performasla karşılaşabiliyorsunuz...Kısacası f/p ve şans faktörlerini unutmadan kişisel tercihlerinizle de sentezlerseniz beklentilerinizi daha net saptayabilir ve alacağınız her üründe verime kavuşabilirsiniz bence... Herkese iyi forumlar..

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Kara Kartal
1715418181227.png

Millet miniled veya olede geçmeyi düşünüyor biz hala full hd monitör peşine düşüyoruz düştükçe FullHD monitör getiriyorlar bence Türk Milletine FullHD bile fazla
Türk milletine 480p 2000Hz monitör getirin çılgın hz manyakları alır

• Beğen
Reaksiyonlar: 6khn
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Akçin
hocam monitorden memnun musun ? yeniden indirime girmişte almayı düşünüyorum
Hocam ben çok beğenmiştim ancak ölü piksel çıkmıştı. O yüzden iade ettim. İndirim bittiği içinde tekrar alamamıştım. Şu anda aynı monitörün 24.5 inç olanını kullanıyorum. Gayet memnunum.

lydialy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Altan Yenigün
Hocam ben çok beğenmiştim ancak ölü piksel çıkmıştı. O yüzden iade ettim. İndirim bittiği içinde tekrar alamamıştım. Şu anda aynı monitörün 24.5 inç olanını kullanıyorum. Gayet memnunum.
r25i-30 modeli mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,445
Üyeler
142,928
Son üye
cavusx1012
Top Bottom