Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo LOQ 15IAX9 83GS007WTR i5-12450HX 8 GB 512 GB SSD RTX4050 Laptop 22.999TL

Cb Slayer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Burak GÜL
Pc yi bu fiyattan cuma sipariş verdim, cumartesi geldi. Direkt kurulum vs yaptım ilk izlenimlerim fiyatına göre gerçekten iyi laptop, soğutması çok iyi, özellikle lenovo vantage yazılımı olması ayrı bir artı. Negatif diyebileceğim biraz ağır oyun oynamayacaksanız ve sürekli sırtınızda taşıyacaksanız sırtınızı ağrıtır, birde ekranı diper laptoplara göre biraz fazla sallanıyor gibi ama onun haricinde kesinlikle tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tayyip
Pc yi bu fiyattan cuma sipariş verdim, cumartesi geldi. Direkt kurulum vs yaptım ilk izlenimlerim fiyatına göre gerçekten iyi laptop, soğutması çok iyi, özellikle lenovo vantage yazılımı olması ayrı bir artı. Negatif diyebileceğim biraz ağır oyun oynamayacaksanız ve sürekli sırtınızda taşıyacaksanız sırtınızı ağrıtır, birde ekranı diper laptoplara göre biraz fazla sallanıyor gibi ama onun haricinde kesinlikle tavsiye ederim.
loq'da farkettiğim en büyük sorun adaptörü. adaptör 170w. ekran kartı tam güçte 105w çekiyor tam performans için 90-105 arası vermesi gerekiyor işlemci de minimum 55w maksimum 150w çekiyor. cinebench testinde tam performans ile 70-90w çekiyor sıcaklığa göre düşüyor. hikayeli oyun oynarken çok sorun yok örneğin resident evil 2 de ekran kartı 98w da %100 kullanılırken işlemci 40w çekiyor ama battlefield 1 girdiğimde işlemci 70w kullandığı için ekran kartı en fazla 60-65w çekiyor ve fps drop oluyor. vantage ile manuel ayarladığınız da da güç yetmediği için sistem kapanıyor. 23000 lira bütçede evet alınabilir gayet güzel sistem ama böyle bir sorunu var.

wwide1543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
fatih yazıcı
Hepsiburada.com üzerinden 24.500 TL 9 taksit olarak aldım. İnşallah üzmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Cem
Ben hb den aldım geldi biraz önce. Çok beğenmedim belki daha önce daha iyilerini kullandım diyedir. Kasa kalitesi düşük boşta bile ısınıyor ve bi tık ağır

wwide1543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
fatih yazıcı
Ben hb den aldım geldi biraz önce. Çok beğenmedim belki daha önce daha iyilerini kullandım diyedir. Kasa kalitesi düşük boşta bile ısınıyor ve bi tık ağır
Fan sesi var mı hocam peki? daha önce excalibur g870 vardı sırf sesten dolayı iade ettim. Ekran kalitesi ve sessizlik öncelikli benim için. Biraz daha detay verirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Cem
Fan sesi var mı hocam peki? daha önce excalibur g870 vardı sırf sesten dolayı iade ettim. Ekran kalitesi ve sessizlik öncelikli benim için. Biraz daha detay verirseniz sevinirim.
Çift fan var zorlarsan hepsi ses yapar ama yük yoksa sessiz. Fan devreye girmiyor çok fazla. Ekran kalitesi çok iyi. Bu fiyata bu panel şans. Ama kasa rezalet çok kalitesiz. Acil bir kablosuz klavye alıp cihaz ile bağlantıyı kesmek lazım

wwide1543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
fatih yazıcı
Bilgisayar geldi ama şansıma 1 adet ölü piksel çıktı. İade etmelimiyim bilemedim. 9 taksitle almıştım ay ay iade olacak şimdi uğraş dur.

Treksimut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berk Demirci
Bilgisayar geldi ama şansıma 1 adet ölü piksel çıktı. İade etmelimiyim bilemedim. 9 taksitle almıştım ay ay iade olacak şimdi uğraş dur.
Kullanılan limit tek seferde geri açılır. Bahsettiğiniz uygulama geçmişte kaldı. Ödemeler hala taksit taksit ekstrelerde görünür iadelerle birlikte ama limitinizi etkilemez.

Son düzenleme:

wwide1543

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
fatih yazıcı
pc test etme şansın oldu mu
Kasa kalitesini beğenmedim. Ekran ve sessizliği güzel. Fiyat performans ürünü. Ölü piksel çıktığı için iade ettim. İade onaylanırsa büyük ihtimal tekrar sipariş vereceğim.

Top Bottom