Neler Yeni

İnceleme Lian Li Lancool 216 ARGB inceleme.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın
Hocam aşşağıya 2 tane fan takmak gerekli değil dimi? Sıcaklıklar nasıl, iyi mi?
Bu aralar gpu ısınıyor o yüzden şikayetçiyim belki kasayı değişir miyim bilmiyorum diğer thermal değerleri süper de gpu da şikayetçiyim.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,593
İsim
Bilal Tepe
Bu aralar gpu ısınıyor o yüzden şikayetçiyim belki kasayı değişir miyim bilmiyorum diğer thermal değerleri süper de gpu da şikayetçiyim.
Gpunun sıcaklığı kasa ile alakalı deil bence :)

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hocam istiyorsanız aşşağıya 2 tane fan ekleyin.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Esen
Kasayı 2 aydır kullanıyorum o yüzden ekleme yapmak istedim. Eğer odanız çok tozluysa ve kasa yerdeyse 2 ay gibi bir sürede çok tozlanacak içi. Filtre almanız şart. O da aliexpress'ten geliyor ve kasanın 1/5'i fiyata geliyor. Onun dışında çok mükemmel ömürlük bir kasa bence.

amirgans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alperen
Merhabalar konuyu bir hortlatayım benim kasada işaretlediğim parça bulunmuyor sanırım siz ayrı aldınız. Bu parça ne işe yarar tam olarak ? Birde kasanın fanlarının rengini kontrol etmem için ne yapmam gerek kendi kendine çalışıyor şuan kontrol edemiyorum

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    858.5 KB · Hit: 40

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,895
İsim
Enver Eryalçın
Merhabalar konuyu bir hortlatayım benim kasada işaretlediğim parça bulunmuyor sanırım siz ayrı aldınız. Bu parça ne işe yarar tam olarak ? Birde kasanın fanlarının rengini kontrol etmem için ne yapmam gerek kendi kendine çalışıyor şuan kontrol edemiyorum
Hayır ayrı almadım içinden çıkıyor rgb ve fan çoklayıcı ayrıca icue da tüm ayarlamaları yapmamı sağlıyor.
İsmi Corsair Commender Core.

Top Bottom