Neler Yeni

LİSE NAKİL İLE ALAKALI YARDIM İSTİYORUM

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
şuan eger okulundaki hocalarından dersleri anlayabiliyorsan kalman sana bir şey kaybettirmez şimdiden çok yüksek tempo ilerde yorucu olur.

Şuan saatlerden ziyade ders ögrenebilecegin şekilde kararını vermen lazım

(bu sene 12 yi bitirdim sadece 12.sınfıta çok yüksek çalışmayla 22k yaptım sınav anı kaybetmesem 10k ya kadar gidiyordum hocam)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
şuan eger okulundaki hocalarından dersleri anlayabiliyorsan kalman sana bir şey kaybettirmez şimdiden çok yüksek tempo ilerde yorucu olur.

Şuan saatlerden ziyade ders ögrenebilecegin şekilde kararını vermen lazım

(bu sene 12 yi bitirdim sadece 12.sınfıta çok yüksek çalışmayla 22k yaptım sınav anı kaybetmesem 10k ya kadar gidiyordum hocam)
Hocam hocalar standart olur diye düşünüyorum dershanede 2 derste o hafta 6 derste işlediğimizi işliyor bol soru çözüyoruz zaten anlamasam gider başka bir dersle uğraşırım halledilir onlar yani benim Korktuğum edb-tarih gibi derslerde zorlamaları

JSezar

80+ Silver
diğer okul daha yakın.okul değiştir bence.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

JSezar

80+ Silver
11 leri sayısal dersler dışında zorlarlarmı sizce peki hocam
11 genel olarak zordur hocam.gittiğin lise şuanki lisenden pek farkı yok anladığım kadarıyla.sonuç olarak fen lisesi değil.çok fazla zorlamazlar.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Merhaba Hocalarım, şuan gittiğim okul standart 8 - 3.20 arası bitiyor ve dershanedeki arkadaşımın okulu 7.00-13.00 arası bu çok hoşuma gitti

2 yıldır okuduğum okul rezalet diyemem de iyi de değil yani yılda 1 deneme yapar çoğu kişi keko gibi gezer klasik obb ile alan Anadolu Lisesi

Gitmek istediğim lise de öyle mi emin değilim beni arada bırakan şeyde o işte

Şuan ki okulum ile ev arası 1 saat gitmek istediği yerler 15-20dk Max

Sizce ne yapmalıyım şansımı deneyeyimmi ? Sınava girdiğimiz yıl 90 ile felan almış benim obb 92 şuan 93 ile alıyor 9 ları

Şuan ki okulum 87 ile almış şuan 89
Kaçıncı sınıfsın

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Başvurusuyu yaptım bu arada 2 kontenjan varmış 1.gozukuyorum şuanki okulumda 10 kontenjan varmış garip yine de fikirlerinizi merak ediyorum iptal edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum diğer okulu iyi ve hızlı şekilde araştırmanı öneririm belki o okulda şuanki okulunla aynıdır
Obb ile alan her okul ortalama aynı zaten hocam bu okulun artısı erken bitmesi - ulaşım daha kolay olması

Hocalar vs değişmiş full geçen seneden

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Başvurusuyu yaptım bu arada 2 kontenjan varmış 1.gozukuyorum şuanki okulumda 10 kontenjan varmış garip yine de fikirlerinizi merak ediyorum iptal edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Obb ile alan her okul ortalama aynı zaten hocam bu okulun artısı erken bitmesi - ulaşım daha kolay olması

Hocalar vs değişmiş full geçen seneden
Haklısın eğer ders olarak daha iyi bir anlatım sunuyorsa bu okul geçmek mantıklı

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Haklısın eğer ders olarak daha iyi bir anlatım sunuyorsa bu okul geçmek mantıklı
Ondan o kadar emin değilim hocam ama anlmazsam YouTubeu kullanıyorum yine anlamamazsam dershane yetiyor

Bizim hocalar baya yavaş gidiyordu 9 ve 10 da her derste son üniteler kaldı buda tyt de 20-30 net yapıyor en az 11 de de muhtemelen böyle olucakdı Felaket

Top Bottom