Neler Yeni

LİSE NAKİL İLE ALAKALI YARDIM İSTİYORUM

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hedefi olanlar için mantıklı
Yarın rehberlikçiye de danışayım bı bana da mantıklı geliyor okul baya kalabalıkmış harbiden 10 tane filan 11 var bı okadarda 12

Ama 9 10 lar yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hedefim var ilk 30k

Rulep

80+ Gold
Yarın rehberlikçiye de danışayım bı bana da mantıklı geliyor okul baya kalabalıkmış harbiden 10 tane filan 11 var bı okadarda 12

Ama 9 10 lar yok

Hedefim var ilk 30k
9-10 ları öğlenci yapmışlar o zmn evine de daha yakınmış bence rehberlikçiyle ne derse desin geçilir bence

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
9-10 ları öğlenci yapmışlar o zmn evine de daha yakınmış bence rehberlikçiyle ne derse desin geçilir bence
Teşekkürler hocam arkadaşa sordum tadilat ile alakası yokmuş 9 da sabahçı 10 da Öğlenci imiş şuan yine sabahçı olmuş

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,408
İsim
Emre Zengin
Merhaba Hocalarım, şuan gittiğim okul standart 8 - 3.20 arası bitiyor ve dershanedeki arkadaşımın okulu 7.00-13.00 arası bu çok hoşuma gitti

2 yıldır okuduğum okul rezalet diyemem de iyi de değil yani yılda 1 deneme yapar çoğu kişi keko gibi gezer klasik obb ile alan Anadolu Lisesi

Gitmek istediğim lise de öyle mi emin değilim beni arada bırakan şeyde o işte

Şuan ki okulum ile ev arası 1 saat gitmek istediği yerler 15-20dk Max

Sizce ne yapmalıyım şansımı deneyeyimmi ? Sınava girdiğimiz yıl 90 ile felan almış benim obb 92 şuan 93 ile alıyor 9 ları

Şuan ki okulum 87 ile almış şuan 89
Kontenjanda yer varsa ve senden daha yüksek biri tercih yapmazsa direkt nakil olabilirsin.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Çok enteresan çok kalabalık diyordunuz o sebepten o zmn
30-35 arası imiş ben şansımı deniyicem ya geçen sene 42-43 dük aptallar la dolu olmasa sorun olmaz 3-5 fazla kişi

30 kişiyiz biz şuan zaten

Kontenjanda yer varsa ve senden daha yüksek biri tercih yapmazsa direkt nakil olabilirsin.
Teşekkürler yarın ailemle konuşup karar vericem teşekkürler hocam

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,408
İsim
Emre Zengin
30-35 arası imiş ben şansımı deniyicem ya geçen sene 42-43 dük aptallar la dolu olmasa sorun olmaz 3-5 fazla kişi

30 kişiyiz biz şuan zaten

Teşekkürler yarın ailemle konuşup karar vericem teşekkürler hocam
Ben 11. sınıfa geçtiğimde obpsi 70 olan gelmişti. Bizim okula başladığımda 96 ile kapamıştı. Kontenjan açılırsa ve senden yüksek puanı olan biri yoksa dediğim şekilde direkt yerleşirsin. Önemli değil.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Ben 11. sınıfa geçtiğimde obpsi 70 olan gelmişti. Bizim okula başladığımda 96 ile kapamıştı. Kontenjan açılırsa ve senden yüksek puanı olan biri yoksa dediğim şekilde direkt yerleşirsin. Önemli değil.
Çok enteresan çok kalabalık diyordunuz o sebepten o zmn
Benim birde en büyük korkum şu, İngilizce Almanca gibi derslerin sınavlarını köküne kadar zorlarlar mı ? Şuan ki okulum sözel dersleri salmaya başladı ya da çok temel işleyip geçiyor

Ama gitmek istediğim okul böyle 5 ders türk dili edebiyatı felan işliyorlarsa sıkıntı biz 1 ders dilbilgisi işliyorlaruz kalan dersler soru çözüm...

kanka bence şansını dene ve o okula git
Son soruma da bakabilirmisin hocam teşekkürler

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,408
İsim
Emre Zengin
Benim birde en büyük korkum şu, İngilizce Almanca gibi derslerin sınavlarını köküne kadar zorlarlar mı ? Şuan ki okulum sözel dersleri salmaya başladı ya da çok temel işleyip geçiyor

Ama gitmek istediğim okul böyle 5 ders türk dili edebiyatı felan işliyorlarsa sıkıntı biz 1 ders dilbilgisi işliyorlaruz kalan dersler soru çözüm...

Yok be İngilizce ve Almanca kolay dersler sınavdan önceki gün çalışırsan en az 75 alırsın.

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Enes

kaçıncı sınıfsın hocam? 12 mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
933,406
Üyeler