Neler Yeni

Logitech Driving Force GT Alınır mı?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yüz yüze tercihimdir, nerde yaşıyorsun? Ayrıca modeli ne? Ve nasıl nerden geliyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüz yüze tercihimdir, nerde yaşıyorsun? Ayrıca modeli ne? Ve nasıl nerden geliyor

One hocam hiç bilgim yok mlsf

Hocam biraz açar mısınız, t3pa ne? Ve arkadaşın dediği Thrustmaster t150 nasıldır? Bu camiada hiç bi fikrim yok ilgileneli sadece 1 gün falan oluyor.

4.800tl olan DFGT de burda adamın açıklaması ve direksiyon setinin fotoları:

Ürünün ilk sahibiyim 900 derecedir Pc ve PS3 için uyumludur genellikle Ets ve Assetto Corsa gibi simulasyon oyunları oynanmıştır yorulmamış cihazdır kutusu kabloları vesaire herşeyi eksiksiz mevcut ek olarak 3d yazıcıda yapılmış f1 vites parmak tutacağı yanında hediye edilecektir model yükselteceğim için satılıktır

Minimum 4.600 diyor adam altı kurtarmaz diyor.
Ben özelden yazayım sana :D

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berat Özdemir
2. El olarak alacağım, 4.8k ve 5.2k olarak iki tane buldum ve 5.2k olan daha temiz ve iyi duruyor o yüzden ona karar verdim. Bu zamanda hala alınır mı? Not: sadece ama sadece yarış oyunlarında kullanacağım. F1 ve ETS de kullanmıcam. Ki zaten F1 yok, ETS var ama sarmadı niye bilmiyorum neyse öyle işte. Ha birde ps2 var gran turismo 4 oynuyorum, ps2 ile de uyumlu mudur bilginiz var mı? Ana sorum hala alınır mı? Daha çıkmamam bütçe için. Gönül isterdi g29 almak ama hem zaten aşırı fazla kullanmayacağım hemde çok pahalı.

Ps2 ile uyumluymuş onu öğrendim. Testlerini de izledim memnun insanlar. Sizin de yorumlarınızı öğreneyim değerli forumcular. Sabah bakarım, artık yatıyorum, iyi geceler.
Hocam aşırı eski bir direksiyon vereceğin paraya değmez v900s alabilirsin outlet 3.500 tl

theali

80+ Bronze
2. El olarak alacağım, 4.8k ve 5.2k olarak iki tane buldum ve 5.2k olan daha temiz ve iyi duruyor o yüzden ona karar verdim. Bu zamanda hala alınır mı? Not: sadece ama sadece yarış oyunlarında kullanacağım. F1 ve ETS de kullanmıcam. Ki zaten F1 yok, ETS var ama sarmadı niye bilmiyorum neyse öyle işte. Ha birde ps2 var gran turismo 4 oynuyorum, ps2 ile de uyumlu mudur bilginiz var mı? Ana sorum hala alınır mı? Daha çıkmamam bütçe için. Gönül isterdi g29 almak ama hem zaten aşırı fazla kullanmayacağım hemde çok pahalı.

Ps2 ile uyumluymuş onu öğrendim. Testlerini de izledim memnun insanlar. Sizin de yorumlarınızı öğreneyim değerli forumcular. Sabah bakarım, artık yatıyorum, iyi geceler.
Hocam kesinlikle almadan test edin, malum cihazın yaşı var pişman olmayın sonradan.

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berat Özdemir
T150, G29 seviyelerinde bir cihaz. T150 ve G29 deneyimlemiş biri olarak T150 seçerim. T150'nin 2 versiyonu var pro ve normal. Pro olanda 3 pedal yani t3pa, normal olanda iki pedal yani t2pa var. Normal T150 alırsanız eğer bütçeniz yeterse; ileride t2pa'yı satarak t3pa'ya yükseltirsiniz ve 3 pedal olur. Böylece düşük fiyata güzel bir direksiyon elde edersiniz. t3pa'ya geçmek sizin elinizde 2 pedal olarak da kullanabilirsiniz. T150 bence sizin için en mantıklı seçim olur.
Hocam T150 min malzeme kalitesi çok kötü oyuncak direksiyon gibi

theali

80+ Bronze

theali

80+ Bronze

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berat Özdemir
Bir bakıma haklısınız.
Hocam v900s bendede vardı gerçekten parasını hakkediyor sadece ayarlarıyla uğraşması lazım biraz ve driving force gt nin aşırı derecede ffb sesi var

https://shbd.io/s/gR4wYVRm Hocam bu ilana bi göz atın derim

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Gorkem Yavuz
Hocam kesinlikle almadan test edin, malum cihazın yaşı var pişman olmayın sonradan.
Valla bunun tek yolu evlerine gitmek demek. İkiside yaklaşık 30-40dk mesafede. Birinin yeri biraz sıkıntı mevkiden dolayı diğeri de uzak ama daha safe. Videosunu isteyebilirim belki tel no isteyip whatsappdan attırabilme şansım olabilir.

Hocam v900s bendede vardı gerçekten parasını hakkediyor sadece ayarlarıyla uğraşması lazım biraz ve driving force gt nin aşırı derecede ffb sesi var

https://shbd.io/s/gR4wYVRm Hocam bu ilana bi göz atın derim
Hocam vites yok malesef. Hadi debriyaj yok bu bütçelerde ok da vites kolu da olmadı mı olmaz bea. Öneriniz için yinede teşekkür ederim. Ve evet ses konusunu biliyorum, kapama yolunu da biliyorum.

Sp4rky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Efe Demir
Öylede hocam sıfır alıcak ve 3.5k
Dalga mı geçiyorsunuz? Potansiyometreli ve ffbsiz direksiyona yönlendiriyorsunuz adamı. Sen hiç hayatında ffbli direksiyon kullandın mı? Kullandıysan bu direksiyonu önermezdin.

T150'ye parası yetmese bile gider dfgt alır ve güzelce gres ile bakım yapar; mis gibi kullanır.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Gorkem Yavuz
Dalga mı geçiyorsunuz? Potansiyometreli ve ffbsiz direksiyona yönlendiriyorsunuz adamı. Sen hiç hayatında ffbli direksiyon kullandın mı? Kullandıysan bu direksiyonu önermezdin.

T150'ye parası yetmese bile gider dfgt alır ve güzelce gres ile bakım yapar; mis gibi kullanır.
Hocam afedersiniz bilgim olmadığı için soruyorum, gres nedir nasıl kullanılır?

theali

80+ Bronze
Valla bunun tek yolu evlerine gitmek demek. İkiside yaklaşık 30-40dk mesafede. Birinin yeri biraz sıkıntı mevkiden dolayı diğeri de uzak ama daha safe. Videosunu isteyebilirim belki tel no isteyip whatsappdan attırabilme şansım olabilir.

Hocam vites yok malesef. Hadi debriyaj yok bu bütçelerde ok da vites kolu da olmadı mı olmaz bea. Öneriniz için yinede teşekkür ederim. Ve evet ses konusunu biliyorum, kapama yolunu da biliyorum.
Direksiyonu satın alacağınız kişi müsaitse denemekte fayda vardır hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,806
Üyeler
154,468
Son üye
xkraltrcavo
Top Bottom