Neler Yeni

Yardım Logitech F710 VS Trust GXT 1230 Muta

cemtastan2301

80+ Gold
Önerileriniz üzerine Logitech 710 almayı düşünüyordum ama Trust'ın tasarımı çok daha hoşuma gitti. İtopya'da fena indirim avr şuan yani acele etmem lazım. Kablosuz, titreşim ve fonksiyonel tuşlar benim için çok önemli. Bu iki üründen hangisini almalıyım ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,591
İsim
göksel yurtcan
Önerileriniz üzerine Logitech 710 almayı düşünüyordum ama Trust'ın tasarımı çok daha hoşuma gitti. İtopya'da fena indirim avr şuan yani acele etmem lazım. Kablosuz, titreşim ve fonksiyonel tuşlar benim için çok önemli. Bu iki üründen hangisini almalıyım ?

trust daha şık duruyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,591
İsim
göksel yurtcan
Aynen ben de öyle düşünüyorum ama bir sorunu falan var mı diye sormak istedim bide tuşları fonksiyonel mi onu merak ediyorum.
yorumları iyi bence artık f710un zamanı geçti demode oldu

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Aynen ben de öyle düşünüyorum ama bir sorunu falan var mı diye sormak istedim bide tuşları fonksiyonel mi onu merak ediyorum.
F710 kullanıyorum gayet iyi. Trust ile ilgili şöyle bir şey diyim. Aslında Trust u kullanıp da yorum yapmam daha hoş olurdu ama Kimse yazmadığı için ben yazayım dedim. Tuşları fonksiyonel ise ve bağlantı kopması gibi bir problemleri olmuyorsa Trust alabilirsin. Ben de yeni gördüm. Alırsan da inceleme yaparsın güzel olur.

01adanalı

80+ Silver

https://forum.donanimarsivi.com/konu/400-TL-en-iyi-gamepad-gamesir-g4-pro.312731/
Buna bakabilirsin.

cemtastan2301

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışından alışveriş yapmamayı tercih ediyorum knk.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yorumları iyi bence artık f710un zamanı geçti demode oldu
Hem eski hem de tasarımı çok kötü F710'un.

F710 kullanıyorum gayet iyi. Trust ile ilgili şöyle bir şey diyim. Aslında Trust u kullanıp da yorum yapmam daha hoş olurdu ama Kimse yazmadığı için ben yazayım dedim. Tuşları fonksiyonel ise ve bağlantı kopması gibi bir problemleri olmuyorsa Trust alabilirsin. Ben de yeni gördüm. Alırsan da inceleme yaparsın güzel olur.
Tuşları fonksiyonelse alacağım ama bir türlü öğrenemedim ki fonksiyonel mi değil mi. Alırsam eğer incelemeyi net yaparım. 👍

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,591
İsim
göksel yurtcan
Yurtdışından alışveriş yapmamayı tercih ediyorum knk.

Hem eski hem de tasarımı çok kötü F710'un.
evet ve trustun malzeme kalitesi daha iyi duruyor

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,616
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

cemtastan2301

80+ Gold
trust daha şık duruyor

ben logitech tercih ederim

Arkadaşlar şöyle bir şey buldum sanırım fonksiyonel tuşlara sahip değil, doğru mu anlamışım ?

Ekran Görüntüsü (405).png

Anlamı: https://translate.google.com/?source=gtx&sl=ru&TL=tr&text=Pressure sensitive buttons&op=translate

Site: https://www.trust.com/tr/product/23579-gxt-1230-muta-wireless-controller-for-pc-and-nintendo-switch

Top Bottom