Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech G Pro X 7.1 yoksa HyperX Cloud II Wireless mı?

Skylex-1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oktay eser
Oyunlar için bir kulaklık almam lazım fakat mikrofonuda önemli kullanan arkadaşlar varsa şikayetlerini vs yazabilir mi sizce hangisi HyperX indirime girmiş şuan için 3.200 civarı logitech ise 2.744 siz hangisi önerirsiniz?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
Yusuf
hiçbiri. mic konusunda düşük orta bütçe bir mic ve giriş seviye bir kulaklık + ses kartıyla inanılmaz ses çıkışı ve kayıtları alabilirsin. kulaklık konusunda inanılmaz çeşit denemişliğim var inan bana olay ses chipseti ve az bütçeyle kapanıyor. ve stütyo kalitesi istiyorsan bütçe direk 10K bandına çıkıyor.

Skylex-1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oktay eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiçbiri. mic konusunda düşük orta bütçe ve giriş seviye bir kulaklık + ses kartıyla inanılmaz ses çıkışı ve kayıtları alabilirsin. kulaklık konusunda inanılmaz çeşit denemişliğim var inan bana olay ses chipseti ve az bütçeyle kapanıyor. ve stütyo kalitesi istiyorsan bütçe direk 10K bandına çıkıyor.
öneride bulunurmusun? bütçem 5 ila 7 bin civarı

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
Yusuf
kanka bunu burdan yazsam linç yiyeceğim gel sana özelden anlatayım linç peşinde koşanlarda kudursun. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Talha Karaaslan
hiçbiri. mic konusunda düşük orta bütçe bir mic ve giriş seviye bir kulaklık + ses kartıyla inanılmaz ses çıkışı ve kayıtları alabilirsin. kulaklık konusunda inanılmaz çeşit denemişliğim var inan bana olay ses chipseti ve az bütçeyle kapanıyor. ve stütyo kalitesi istiyorsan bütçe direk 10K bandına çıkıyor.
katılıyorum stüdyo kulaklıkları dışında hepsinin ses kalitesi kötü mikler kablosuz kulaklıklarda zaten berbat

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Erdoğan Aktaş
Oyunlar için bir kulaklık almam lazım fakat mikrofonuda önemli kullanan arkadaşlar varsa şikayetlerini vs yazabilir mi sizce hangisi HyperX indirime girmiş şuan için 3.200 civarı logitech ise 2.744 siz hangisi önerirsiniz?
3200 cloud2 w nerde aga

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,595
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn
Top Bottom