Neler Yeni

Logitech G305 alınır mı?

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Turabi Çelik
peki hocam o zaman delux mu almalıyım r1 mi

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,297
İsim
Kaan
Yakın zamanda mouse almayı düşünüyorum kabloludan sıkıldığım iççin kablosuz bir model arıyorum g305 ise bana çok uykun geldi 1200 lira gibi bi fiyata alabiliyorum sizce nasıl mouse herhangi bir sorun yaratır mı
vxe alabilirsin ya da connectgame'den m800pro ama ufak bir pürüz var connect game aldığın ürünü verir ama sonrasında sana yardım edemeyecek bir site.
Mesaj otomatik birleştirildi:

vxe alabilirsin ya da connectgame'den m800pro ama ufak bir pürüz var connect game aldığın ürünü verir ama sonrasında sana yardım edemeyecek bir site.
Edit: Mouse bana göre hemen bozulan bir şey değil ama ben kendimi garantiye almak istiyorum diyorsan en garantisi vxe r1 falan.
(wraith'te o kadar iyi bir site değil bana kalırsa ama bir tek o adamlar satıyor yapacak bir şey yok.)

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Turabi Çelik

Edit: Mouse bana göre hemen bozulan bir şey değil ama ben kendimi garantiye almak istiyorum diyorsan en garantisi vxe r1 falan.
(wraith'te o kadar iyi bir site değil bana kalırsa ama bir tek o adamlar satıyor yapacak bir şey yok.)
yani mouse bişey olsa garantiye gönderemiycem öyle mi birde connect game hepsiburada da satıyor ama daha pahalıya nerdeyse 2 katına o neden

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,297
İsim
Kaan
yani mouse bişey olsa garantiye gönderemiycem öyle mi birde connect game hepsiburada da satıyor ama daha pahalıya nerdeyse 2 katına o neden
Connectgame işleri biraz gravity falls gibi yani benzetme saçma gelmiş olabilir ama harbi öyle ama murat veya birkaç kişi connectten alışveriş yapmıştır onlar daha iyi fikir verir. @MuratTheFounderOfGariban

Riske girmek istemiyorsan Wraith'ten vxe r1 se veya düz r1 al. Bütçe yetiyorsa düz R1 almak daha iyi olur.

M800 pro bu ikisinden de iyidir bu arada ama connect dediğim gibi işte ilginç marka.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,167
İsim
Turabi Çelik
hocam iki mouse daha sorucam da size glorious model o ile razer v3 hyperspeed

Connectgame işleri biraz gravity falls gibi yani benzetme saçma gelmiş olabilir ama harbi öyle ama murat veya birkaç kişi connectten alışveriş yapmıştır onlar daha iyi fikir verir. @MuratTheFounderOfGariban

Riske girmek istemiyorsan Wraith'ten vxe r1 se veya düz r1 al. Bütçe yetiyorsa düz R1 almak daha iyi olur.
hocam 2k ya kadar bütçe var aklımda iki mouse daha var yazdım zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,571
İsim
Murat Orhan
hocam iki mouse daha sorucam da size glorious model o ile razer v3 hyperspeed

hocam 2k ya kadar bütçe var aklımda iki mouse daha var yazdım zaten
Dareu A950 Pro 4K

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR