Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
bilo
Discord
b1l0

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
bu tarz birkaç yoruma ben de denk geldim. açıkcası hala açmadım ürünü net bir açıklama arıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangi programı kullanıyorsun dostum ? EQ ayarlarını da atabilir misin sana zahmet.
kendı programı eq ayarları var fps ooyunu ıçın bı ayar var onu seç sonra eq ayarları varya hepsini 1 tık duşur ben oyle kullanjıyorum hem oyunda hem normal gezınırken ınternette en ıyı boyle oluyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankiler ne diyorsunuz şimdi kullanalım mı yoksa iade mi edelim yau
kullan best kulaklık

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Kulaklığı dünden beri kullanıyorum.
Sesi az diyenler daha önce aldığı kulaklıkları sağlıksız derecede yüksek sesli kullanıyor olmalı.
Sesi gayet güçlü. Battlefield 1 hikaye modu Çanakkale cephesinde savaşırken eşimle konuşmak için yüksek sesli konuştuğumu farkettim.
BF1 de logitech için özel bir logitech kulaklık ses modu var onu seçtim.
Valorantta güzel ses kasılıyor. 7.1 yok diye korkmuştum. Hiç problem yaşamadım.
Kendi yazılımı ile kullanıyorum, fps modundayım, windows ayarlarından kulaklıklar için windows sonic seçeneği aktif.
Dipses filan yok, son seste kullanıyorum, sizde varsa değişim talep edin, unutmayın teknoloji şans işi.
Ürün hem oyunlarda hem film/video/müzik kanalında çok başarılı.
Keşke bluetooth olsaydı da telefona da bağlayabilseydim. Ben yok diye biliyorum varsa aydınlatın.
Ürün baya hafif, sabaha kadar kulağımda kaldı hiç ağrıtmadı.
Çekim mesafesi wifinizin gücü kadar. Nerden anladın derseniz mutfaktayken telefonumda wifi zayıf çekiyor.
Bizim evin duvarlar hazır beton baya kalın ama 2+1 evin her yerinde kullanabildim.
Mümkünse aparatını kasanın arkasına değil ön / üst kısmına takın sinyal oranı artsın.
Kulaklığın şarjını fulledikten sonra kullanmaya başlayın.
Çok uzun süre kullandım şarjı sadece yüzde 2 düştü. (ilk şarjın etkisi de olabilir zamanla anlarız)
Sorunuz varsa etiketleyip / yanıtlayıp sorabilirsiniz.
Dipnot: valorant, battlefield 1 ve Neşet Ertaş ile test edilmiştir.

Son düzenleme:

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
1300 civarına verecek var ise dolap yada sahibinden üzerinden alabilirim.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Kaan
İlgilenen varsa Bursa'da 1600 TL'den vereceğim kapalı kutu kulaklığı

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
Sesi az diyenler daha önce aldığı kulaklıkları sağlıksız derecede yüksek sesli kullanıyor olmalı.
Sesi gayet güçlü. Battlefield 1 hikaye modu Çanakkale cephesinde savaşırken eşimle konuşmak için yüksek sesli konuştuğumu farkettim.
Kendi yazılımı ile kullanıyorum, fps modundayım, windows ayarlarından kulaklıklar için windows sonic seçeneği aktif.
Dipses filan yok, son seste kullanıyorum, sizde varsa değişim talep edin, unutmayın teknoloji şans işi.
Keşke bluetooth olsaydı da telefona da bağlayabilseydim. Ben yok diye biliyorum varsa aydınlatın.
Çekim mesafesi wifinizin gücü kadar. Nerden anladın derseniz mutfaktayken telefonumda wifi zayıf çekiyor.
Bizim evin duvarlar hazır beton baya kalın ama 2+1 evin her yerinde kullanabildim.
Mümkünse aparatını kasanın arkasına değil ön / üst kısmına takın sinyal oranı artsın.
Çok uzun süre kullandım şarjı sadece yüzde 2 düştü. (ilk şarjın etkisi de olabilir zamanla anlarız)

ekleme yapmak adına bende aldıktan sonra sesi bir miktar az gelince sitesine baktım teknik değerlerde g435 100db max volume yazarken bizim cihaz 87,5db olarak görünüyor bende dolby access uygulaması ile kullanıyorum call of duty mw2 de sesi 80de kullanıyorum ama youtube da müz,k filan dinlerken 100 anca kesiyor, sesi evet jbl quantum 300 den geçtim oda 100db + deri pad olduğu için aşırı sesi fazla gibi geliyordu, tabii ki her zaman o yükseklikte kullanmıyoruz ama demem oki bu cihazda gerçekten yüksek ses seviyesi bulunmuyor teknik olarakda belirtilmiş zaten, batarya olarak çok memnunum işten eve gelince kullanabiliryorum, aldığım günden beri hala takmadım şarja akşamları 3-4 saat kullanımda 1 haftayı rahat deviricek bence çok çok iyi , bluetooth olsaydı sanırım bu kadar gecikme süresi olmazdı çünkü gecikme neredeyse yok ben asla fark edemedim.

denizgg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Deniz GÜVENÇ
Kulaklık aktifken ve hiçbirşey dinlemiyorken ufaktan bi çınlama sesi alıyorum. Kullanan arkadaşlar sizde de oluyor mu?

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Zecke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Gülşen
Tüm yorumları okuduktan sonra kararsızlığımı sonlandirip satmaktan vazgeçtim..ürün inanılmaz derecede hafif ..şarjı güzel gitmekte..g hub programı indirip bir sonuca varamadım.. kendim şuanda gamepower Medusa kullanıyorum..inanılmaz yüksek bir sesi var ..o yüzden gerçekten çok kısık kaldı Logitech..ancak biraz okuduktan sonra apo eq programıni indirdikten sonra inanılmaz derecede ses arttı ve nerdeyse gamepower seviyesine çıktı.bu durum beni çok şaşırttı ve Logitech kalitesine sahip olma duygusu ile kalmasına karar verdim..kablosuz olması zaten başlı başına bir etken çünkü ne yaparsam yapayım kablolu kulaklık dert..o kabloyu napcagini bilemiyor insan bazen..oyun performansı biraz eq ayarlarıyla daha güzel olacak ama müzik performansi şuan gayet mükemmel.apo eq yükleyip sadece sesi yükselttim çünkü herhangi bir eq ayarı yapmadım..sonuç olarak bu rakama bakılırsa ikinci el bı ürün almaktansa sıfır bir ürün almak ve dediğim gibi Logitech olması gayet iyi bir tercih oldu benim için..ben kendi adıma şahsen tavsiye ediyorum

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,246
İsim
SEYF
Kulaklık sesi müziklerde mukkemele yakın. Ses oyunlarda bir tik düşük kalıyor. Fakat arkadaşların dediği program ile yükseltilebilir. Ben çok memnun kaldim

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
bilo
Discord
b1l0
Tüm yorumları okuduktan sonra kararsızlığımı sonlandirip satmaktan vazgeçtim..ürün inanılmaz derecede hafif ..şarjı güzel gitmekte..g hub programı indirip bir sonuca varamadım.. kendim şuanda gamepower Medusa kullanıyorum..inanılmaz yüksek bir sesi var ..o yüzden gerçekten çok kısık kaldı Logitech..ancak biraz okuduktan sonra apo eq programıni indirdikten sonra inanılmaz derecede ses arttı ve nerdeyse gamepower seviyesine çıktı.bu durum beni çok şaşırttı ve Logitech kalitesine sahip olma duygusu ile kalmasına karar verdim..kablosuz olması zaten başlı başına bir etken çünkü ne yaparsam yapayım kablolu kulaklık dert..o kabloyu napcagini bilemiyor insan bazen..oyun performansı biraz eq ayarlarıyla daha güzel olacak ama müzik performansi şuan gayet mükemmel.apo eq yükleyip sadece sesi yükselttim çünkü herhangi bir eq ayarı yapmadım..sonuç olarak bu rakama bakılırsa ikinci el bı ürün almaktansa sıfır bir ürün almak ve dediğim gibi Logitech olması gayet iyi bir tercih oldu benim için..ben kendi adıma şahsen tavsiye ediyorum
Kulaklık sesi müziklerde mukkemele yakın. Ses oyunlarda bir tik düşük kalıyor. Fakat arkadaşların dediği program ile yükseltilebilir. Ben çok memnun kaldim
Güzel ve değerli yorumlar için teşekkürler. Ben hala ne yapacağım konusunda kararsızım. Tek derdim bunu taşıma işi. Yurtta kalıyorum eve zaman zaman gidip gelirken bunu nası götürebilirim falan diye düşünüyorum. Varsa önerileriniz bekliyorum.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
dostlar sizde fatura çıktımı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR