Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,878
İsim
Mehmet
G733 ten iyi mi ses veriyor bu şimdi
Kısa cevap evet.
Uzun olarak şuradan inceleyebilirsin:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
Arkadaşlar kulaklığı bugün itibari ile kullanmaya başladım. Discordda agalar micten biraz cızırtı geldiğini söylediler incelemelerdeki seslerde öyle bi cızırtı duymamıştım ben. Ayrıca ses tekerini döndürdüğümde sol üstte medya menüsü açılıyor ama seste değişiklik olmuyor siz de yaşadınız mı bu problemleri?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığı dünden beri kullanıyorum.
Sesi az diyenler daha önce aldığı kulaklıkları sağlıksız derecede yüksek sesli kullanıyor olmalı.
Sesi gayet güçlü. Battlefield 1 hikaye modu Çanakkale cephesinde savaşırken eşimle konuşmak için yüksek sesli konuştuğumu farkettim.
BF1 de logitech için özel bir logitech kulaklık ses modu var onu seçtim.
Valorantta güzel ses kasılıyor. 7.1 yok diye korkmuştum. Hiç problem yaşamadım.
Kendi yazılımı ile kullanıyorum, fps modundayım, windows ayarlarından kulaklıklar için windows sonic seçeneği aktif.
Dipses filan yok, son seste kullanıyorum, sizde varsa değişim talep edin, unutmayın teknoloji şans işi.
Ürün hem oyunlarda hem film/video/müzik kanalında çok başarılı.
Keşke bluetooth olsaydı da telefona da bağlayabilseydim. Ben yok diye biliyorum varsa aydınlatın.
Ürün baya hafif, sabaha kadar kulağımda kaldı hiç ağrıtmadı.
Çekim mesafesi wifinizin gücü kadar. Nerden anladın derseniz mutfaktayken telefonumda wifi zayıf çekiyor.
Bizim evin duvarlar hazır beton baya kalın ama 2+1 evin her yerinde kullanabildim.
Mümkünse aparatını kasanın arkasına değil ön / üst kısmına takın sinyal oranı artsın.
Kulaklığın şarjını fulledikten sonra kullanmaya başlayın.
Çok uzun süre kullandım şarjı sadece yüzde 2 düştü. (ilk şarjın etkisi de olabilir zamanla anlarız)
Sorunuz varsa etiketleyip / yanıtlayıp sorabilirsiniz.
Dipnot: valorant, battlefield 1 ve Neşet Ertaş ile test edilmiştir.
Tüm yorumları okuduktan sonra kararsızlığımı sonlandirip satmaktan vazgeçtim..ürün inanılmaz derecede hafif ..şarjı güzel gitmekte..g hub programı indirip bir sonuca varamadım.. kendim şuanda gamepower Medusa kullanıyorum..inanılmaz yüksek bir sesi var ..o yüzden gerçekten çok kısık kaldı Logitech..ancak biraz okuduktan sonra apo eq programıni indirdikten sonra inanılmaz derecede ses arttı ve nerdeyse gamepower seviyesine çıktı.bu durum beni çok şaşırttı ve Logitech kalitesine sahip olma duygusu ile kalmasına karar verdim..kablosuz olması zaten başlı başına bir etken çünkü ne yaparsam yapayım kablolu kulaklık dert..o kabloyu napcagini bilemiyor insan bazen..oyun performansı biraz eq ayarlarıyla daha güzel olacak ama müzik performansi şuan gayet mükemmel.apo eq yükleyip sadece sesi yükselttim çünkü herhangi bir eq ayarı yapmadım..sonuç olarak bu rakama bakılırsa ikinci el bı ürün almaktansa sıfır bir ürün almak ve dediğim gibi Logitech olması gayet iyi bir tercih oldu benim için..ben kendi adıma şahsen tavsiye ediyorum
Kulaklık sesi müziklerde mukkemele yakın. Ses oyunlarda bir tik düşük kalıyor. Fakat arkadaşların dediği program ile yükseltilebilir. Ben çok memnun kaldim
dostlar sizde fatura çıktımı
kullanan arkadaşlar bakabilir mi bi

Bende çıkmadı
Kulaklık aktifken ve hiçbirşey dinlemiyorken ufaktan bi çınlama sesi alıyorum. Kullanan arkadaşlar sizde de oluyor mu?
.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,878
İsim
Mehmet
Arkadaşlar kulaklığı bugün itibari ile kullanmaya başladım. Discordda agalar micten biraz cızırtı geldiğini söylediler incelemelerdeki seslerde öyle bi cızırtı duymamıştım ben. Ayrıca ses tekerini döndürdüğümde sol üstte medya menüsü açılıyor ama seste değişiklik olmuyor siz de yaşadınız mı bu problemleri?

.
Bende ses değişiyor dostum, cızırtı sorunu da yok. Dc de kullanmadım oyun içi sesli sohbet için kullanıyorum. Soldaki ses tekerleğini biraz ayarlamazsan sol taraftan cızırtı yapıyor, onu duymuş olabilirler onu senin de duyabilmen lazım, onu tam tık yapmayacak şekilde iki düzeyin arasında tutunca o ses kesiliyor.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF

.
Ben de yazdığın şeyler yok knk

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bende ses değişiyor dostum, cızırtı sorunu da yok. Dc de kullanmadım oyun içi sesli sohbet için kullanıyorum. Soldaki ses tekerleğini biraz ayarlamazsan sol taraftan cızırtı yapıyor, onu duymuş olabilirler onu senin de duyabilmen lazım, onu tam tık yapmayacak şekilde iki düzeyin arasında tutunca o ses kesiliyor.
yok aga bende ses tekeri çalışmıyor sol üstte medya menüsü açılıyo ses düzeyinde oynama yok

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,878
İsim
Mehmet
yok aga bende ses tekeri çalışmıyor sol üstte medya menüsü açılıyo ses düzeyinde oynama yok
Medya menüsü açılıyorsa teker çalışıyordur herhalde, Windows ayarlarınla ilgili olabilir veya belki başka bir yazılım engelliyor da olabilir. Başka bir bilgisayarda dene istersen.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
Medya menüsü açılıyorsa teker çalışıyordur herhalde, Windows ayarlarınla ilgili olabilir veya belki başka bir yazılım engelliyor da olabilir. Başka bir bilgisayarda dene istersen.
yaw çok ilginç hem algılıyor hem algılamıyor.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,115
İsim
Kerem Çavuş

.
micten cızırtı gelmiyor ama bu fiyattaki bi kulaklığa göre mikrofonu baya kötü ses kalitesini dcdeki arakdaşlarım beğenmedi ses tekerleği konusunda da sorun yaşamadım istersen ghub uygulamasını yükle belki düzelebilir

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
micten cızırtı gelmiyor ama bu fiyattaki bi kulaklığa göre mikrofonu baya kötü ses kalitesini dcdeki arakdaşlarım beğenmedi ses tekerleği konusunda da sorun yaşamadım istersen ghub uygulamasını yükle belki düzelebilir
Eğer ses tekerini kaydırınca mikrofon ses yüzdesi gözüküyor ve değişmiyorsa adaptörü farklı bir usb girişe takın.

Genelde 3.0 dan çıkartıp 2.0 a takınca çalışıyor yani usb girişlere tek tek deneyin sorun çözülüyor.

İşe yaradı çözüme bak :D

Cihangir

80+ Gold

Fiyatı yanlış mı yazdılar acaba :unsure:
ah be alamadım tamda istediğim kulaklıktı

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Furkan Harmancı
İkinci el az kullanılmış almayı düşünen olursa 1600den satabilirim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

mdogan

80+
Dahası