Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Arda Saraçoglu
indirim denk gelirse bende alıcam 1500 1600 liraya kadar, satıcılar boşuna yormasın kendini pm atmayın gider siteden 200-300 fazla verir alırım
knk sen bıraz daha bekle beklemek ıstemıyosan 700tl fazla verıp sıteden alabılırsın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 gün oldu geleli bana dolby ile kullanıyorum FPS oyunları olarak Bf, call of duty ve CS de denedim gayet memnunum Hs50 pro dan geçtim G535 daha çok tatmin etti beni sesler daha tok ve daha vurucu geldi müzik ve film izlerken de gayet başarılı ben açıkçası oldukça beğendim kulaklığı
dolby atmosdan mı bahsedıyosun paralı olan bende bi duşundumde çok fark edıyomu

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
knk sen bıraz daha bekle beklemek ıstemıyosan 700tl fazla verıp sıteden alabılırsın :D

dolby atmosdan mı bahsedıyosun paralı olan bende bi duşundumde çok fark edıyomu
Direkt 1.1k fazla

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Furkan Harmancı
Dolby ile kullanmaya başladım çok memnunum kumaş ped olduğu için pasif yalıtımı çok iyi değil ama üst düzey rahat. Ses seviyesi çok az bir şey daha artsa güzel olurdu onun dışında her şeyinden memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
mihi
Bu indirime ragmen uzun sure ilanda kaldi sasirtici bir sekilde
Tabi saatlerce degil saglik olsun hocam

Alıntıyı görüntüle
Burda da yazanlar olmus usteki amazon yorumu
Kronik bir sorun mu acaba
Cizirti ve sol daki ses sorunu
bu tarz birkaç yoruma ben de denk geldim. açıkcası hala açmadım ürünü net bir açıklama arıyorum.

hem cloud 2 hemde g535 ıkısıde var ve cloud 2 yi rafa kaldırıp g535 kullanıcam artık muzık olarak cok fark yok ama cloud 2 bir tık onde ses kasma olarak da fark yok hatta ben g535i ses kasmada daha cok begendım ve kablosuz mukemel rahatlık agırlık olarak da cok hafif rahatsız etmıyo hiç cloud 2 yerıne almamın sebebıde bu cloud 2 boynumu agrıtıyo uızun kullanımda yani açıkçası cloud 2 yerine cloud core wirelles yada g535 alın ama g535 daha hafif ve daha şık ses olarak ıkısıde aynıdır belkı g535 bı tık onde olabılır hangisine butçenız yetıyosa ama g535 onerırım ben cok begendım onemlı olan dogru ekolayzırı bulmanız duşunmeden alabılırsınız g733e denk bı kulaklık yurtdışında g733 yerıne bunu alıyolar artık g733 eskıdı cunku
hangi programı kullanıyorsun dostum ? EQ ayarlarını da atabilir misin sana zahmet.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,878
İsim
Mehmet
Şurada logitechin farklı bir kulaklığı ile ilgili benzer yorumlar var. Çözüm olarak birkaç yöntem uygulamışlar ve başarılı olmuş. Bunları deneyip sonucunu paylaşabilir misini ?

Hocam bugün satış işi için bir arkadaşla buluştuk test etti almak istemedi, ben de eve dönüp bakayım dedim. Apo EQ kurdum tam anlayamadım, sonra bu Peace EQ indirdim, apo eq'in arayüzüymüş. Sesi arttırdım çok iyi oldu hiç bozulma yapmadı, oyuna girdim test ettim ve şimdiki kulaklığımla ses kasmıyormuşum, şimdiki kulaklığımla tahmin ediyormuşum, bunda direkt yerlerini biliyorum :) Satmaktan vazgeçtim benim için iyi oldu ve kullanmaya karar verdim, bir süre takılacağım bununla. Önerin için teşekkürler. Sesi az bulan arkadaşlar da bu yöntemden faydalanabilir.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Kadir
Anlaşılan üründe değil de yazılımla ilgili gariplikler var

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
Arkadaşlar yaşantım gereği eğer kullanırsam bu kulaklığı sürekli farklı yerlere götürmek/koymak zorunda kalacağım. Kulaklığı taşıyabilceğimiz bi çanta gibi bi şey var mı? Veya farklı bi kulaklığın taşıma çantasına sığar mı? Veya benim aklıma alternatif bi çözüm gelmedi sizce taşımak için alternatif bir şey var mıdır

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Arkadaşlar yaşantım gereği eğer kullanırsam bu kulaklığı sürekli farklı yerlere götürmek/koymak zorunda kalacağım. Kulaklığı taşıyabilceğimiz bi çanta gibi bi şey var mı? Veya farklı bi kulaklığın taşıma çantasına sığar mı? Veya benim aklıma alternatif bi çözüm gelmedi sizce taşımak için alternatif bir şey var mıdır
dostum airpods alsana mis gibi tak çıkar.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
😂 çok farklı şey için çok farklı bütçede bi öneri oldu ama teşekkürler
niye 2. nesil ya da 2. el bi tane bul mis gibi koy cebine keyfine bak ne uğraşacan o kulaklığı oraya buraya götür yine sen bilirsin

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,559
İsim
bilo
Discord
b1l0
niye 2. nesil ya da 2. el bi tane bul mis gibi koy cebine keyfine bak ne uğraşacan o kulaklığı oraya buraya götür yine sen bilirsin
Bt kulaklığım var zaten yurttan eve giderken koyacağım-yurdun içinde koyacağım bi çanta iyi olur diye

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Kaan
kankiler ne diyorsunuz şimdi kullanalım mı yoksa iade mi edelim yau

Top Bottom