Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1200TL!!!

D700

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan ARSLAN
Cloud 2 var bende gelcek yarin g535 sence cloud2 yi birine vercem takasla g535 cloud 2 den sonra tatmin eder mi? sence ya kullancam yada satıp g733 olabilir yada cloud core alabuilirim sence?
G733 ile arasında performans farkı yok. Cloud 2 nin dip sesi kablolu olduğundan daha iyi. Uzun süre bu kulaklık sizi idare eder düşüncesindeyim.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
G733 ile arasında performans farkı yok. Cloud 2 nin dip sesi kablolu olduğundan daha iyi. Uzun süre bu kulaklık sizi idare eder düşüncesindeyim.
g733 ıstıyodum zaten 1200e ılac gıbı geldı o zaman bencede hıssedılcek fark yoktur karşılaştırmalara baktım deger olarak ort. aynı veya benzer hatta bazı yerlerde g535 daha ıyı 733den şarj da 14saat fazla gıdıyo g535in tek fark sanırsam g733de rgb var

• Beğen
Reaksiyonlar: D700

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Furkan Harmancı
Benim kulaklıkta şimdi geldi. Bahsedildiği gibi son ses çok yüksek değil ama kaliteli rahatlık hafiflik şarj gibi konularda fiyat performans olarak çok güzel. Ses kaliteside müzik kulaklıkları gibi değil. Daha önce çok fazla oyuncu kulaklığı kullanmadım ama kablolu bir kaç sennheiser dinlemiştim. Onlara göre müzik kalitesi anlamında zayıf. Bakalım eq ayarlarıyla neler yapabiliriz . Çekim gücü mükemmel 15 m kadar mesafeden kesintisiz çekiyor. Ben genel anlamda bu fiyata çok memnun kaldım.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
Benim kulaklıkta şimdi geldi. Bahsedildiği gibi son ses çok yüksek değil ama kaliteli rahatlık hafiflik şarj gibi konularda fiyat performans olarak çok güzel. Ses kaliteside müzik kulaklıkları gibi değil. Daha önce çok fazla oyuncu kulaklığı kullanmadım ama kablolu bir kaç sennheiser dinlemiştim. Onlara göre müzik kalitesi anlamında zayıf. Bakalım eq ayarlarıyla neler yapabiliriz . Çekim gücü mükemmel 15 m kadar mesafeden kesintisiz çekiyor. Ben genel anlamda bu fiyata çok memnun kaldım.
Valla benimkide geldi cloud 2 kullanıcısıyım yarın cloud 2 yi satıcam acaba bunu kullansammı açıp yoksa satıp 2.5k-2.8k civarı bişeymi alsam cloud2 den sonra tatmin eder mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satip g733 yada baka bişey alabilirim

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Furkan Harmancı
Kullanmadım cloud 2 ben memnun kaldım beklenti meselesi.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
ya denıyorum şuan ses bıraz az cloud 2 ye gore %100de kullanıyorum ama yeterlı zaten bana muzık de denedım cloud 2 ses oalrak daha ıyı bıraz daha ama şarj hemen bıtıyo 10dk kullandım %25den 10a duştu uygulamanın sorunumu bu yoksa ılk kez açtıgım ıçın olaabılırmı

Programa gerek yok windows ses ayarlarından fm seçin
nasıl yapıyoz bulaamadım oyle bışey

OnixsyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cahit kaan bal
Instagram
c.kaanbal
Steam
OnixsyS
beyler bende bu kulaklıktan aldım ama sizdede sol kulakta boştayken yada müzik dinlerken çok ince bi cızırtı sesi geliyormu
birde youtubede filan sesi gayet tatminkar ama konu oyunlara gelince çok ksık geliyor
ghub tan baktıgımda sistem 22mw ses düzeyi 3mw diye gözüküyor acaba sesini açmanın başka bir yolu mu var
şuana kadar deneyimledigim oyunlar :
PUBG,lol,valorant,ets2,nfs heat hepsindede ses çok kısık geliyor
sizdede bu sorunlar varmı yoksa benim şansızlıgıma kötü mal mı geldi daha önce logitech g430 sahibiydim onu yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyordum artık veda ettim sağ kulak sesi gitti o7

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
bu arada windows sonic açtım cok guzel oldu ses eskısıne gore

beyler bende bu kulaklıktan aldım ama sizdede sol kulakta boştayken yada müzik dinlerken çok ince bi cızırtı sesi geliyormu
birde youtubede filan sesi gayet tatminkar ama konu oyunlara gelince çok ksık geliyor
ghub tan baktıgımda sistem 22mw ses düzeyi 3mw diye gözüküyor acaba sesini açmanın başka bir yolu mu var
şuana kadar deneyimledigim oyunlar :
PUBG,lol,valorant,ets2,nfs heat hepsindede ses çok kısık geliyor
sizdede bu sorunlar varmı yoksa benim şansızlıgıma kötü mal mı geldi daha önce logitech g430 sahibiydim onu yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyordum artık veda ettim sağ kulak sesi gitti o7
bende oyle sorn yok ama harbiden valorantta az ses gelıyo

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Furkan Harmancı
Benimkinde herhangi bir sıkıntı yok. Sadece ghubdan ses profillerini indiremedim.

OnixsyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cahit kaan bal
Instagram
c.kaanbal
Steam
OnixsyS
ghubtan bakınca ses düzeyi kısmı sizdede 3mw mı kulaklık sanki tam güçle çalışmıyormuş gibi hissetmeye başladım çünkü youtubede filan sesi bazen fazla bile geliyor ama oyunlarda çok kısık
Screenshot_5.png

OnixsyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cahit kaan bal
Instagram
c.kaanbal
Steam
OnixsyS
abi bozuk kulaklılşarı indirimle ucuzamı veridler anlamadım ya benimde şarjım çok uzun süre gidiyor dün akşam fulledim sabahtan beri sadece 85 e indi

hele bu sol kulaktaki cizirtı sesi filan kafayı yedirtecek bu kulaklık ürünlerini iadede edemiyoduk heralde

şimdi iade etsen sorunlu diye bi ton süre beklyiecen bide sorun yok filan diyolar ya ona çıldırıyorum

Top Bottom