Neler Yeni

Lol yeni güncellemeden sonra açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yusuf Bingül
Oyunu güncellemeden önce herhangi bir sorun yoktu. Bugün güncelledim oyna tuşuna basıyorum lol yazısı geliyor sonra riot client'e geri dönüyor. Görev yöneticisinden bakıyorum lol açılıyor ama 5 saniye sonra kapanıyor. Bunun sebebini bilen veya yaşayan var mı? Valoranta girerken herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Sadece lole giremiyorum. Hata kodu falan gelmiyor.

1728495988768.png

Güncelleme : Arkadaşlar muhtemelen mini fix geldi çoğu kişide düzelmiş gözüküyor. Her şeyi denedim girmemişti. Sabah uyandım bir bakayım dedim direkt girdi. Sorun riotla alakalıymış yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

darkweel99

80+ Bronze
Oyunu güncellemeden önce herhangi bir sorun yoktu. Bugün güncelledim oyna tuşuna basıyorum lol yazısı geliyor sonra riot client'e geri dönüyor. Görev yöneticisinden bakıyorum lol açılıyor ama 5 saniye sonra kapanıyor. Bunun sebebini bilen veya yaşayan var mı? Valoranta girerken herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Sadece lole giremiyorum. Hata kodu falan gelmiyor.

Alıntıyı görüntüle
Yönetici olarak calistirmayi dener misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ares Blackrosa
Bilgisayarı resetlemeyi denemişsindir büyük ihtimalle ama sorayım, resetledin mi?

rabadon53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
raşit
bendede aynı sorun var sildim tekrar yükledim , youtube'dan videolar vs izledim yok düzelmedi oyna'ya tıklıyorum aynı sayfa geri geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yusuf Bingül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yönetici olarak calistirmayi dener misin
Denedim ''Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir.'' Hatası alıyorum. İnternetten bakındım C diskine ve D diskine tam erişim verdim. Ama yine de aynı hatayı veriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarı resetlemeyi denemişsindir büyük ihtimalle ama sorayım, resetledin mi?
Denedim hocam yok olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ares Blackrosa
Denedim ''Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir.'' Hatası alıyorum. İnternetten bakındım C diskine ve D diskine tam erişim verdim. Ama yine de aynı hatayı veriyor.
1728497270463.png

Bunu yönetici olarak çalıştır o zaman. Önce sağ alttan kapat direkt, sonra çalıştır yönetici olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ares Blackrosa
Bu sorun Vanguard'ın yüzünden oluyor, bende yaşadım ama Riot Client ile giriş yaptığımda düzeliyordu kendi kendine. Vanguard'ı kapatmayı dene :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yusuf Bingül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorun Vanguard'ın yüzünden oluyor, bende yaşadım ama Riot Client ile giriş yaptığımda düzeliyordu kendi kendine. Vanguard'ı kapatmayı dene :D
Onu da yaptım hocam bu sefer vanguard açık değil diye oyna tuşuna bastırmıyor :d

Aste

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yigit

Alıntıyı görüntüle
Aynı durum bende de var denenebilecek bulduğum herşeyi denedim ama olmadı hiçbirisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yusuf Bingül
bendede aynı sorun var sildim tekrar yükledim , youtube'dan videolar vs izledim yok düzelmedi oyna'ya tıklıyorum aynı sayfa geri geliyor
Silip tekrar yükledim yine giremiyorum sen girebildin mi?

setomuti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sertac
hocam bugün sabah gelen güncellemeyle ben de aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulabildin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Mehmet
Bugün güncellemeden sonra ayni sorun bende de var hiçbir şekilde çözemedim.

Top Bottom