Neler Yeni

M52 Telefonumu iade etmeli miyim?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Amazondan 10 gün önce m52 telefon almıştım @boeasy adlı kullanıcının https://forum.donanimarsivi.com/konu/6000tl-telefon-oenerisi.549940/post-5397598 entrysinde gördüm benim telefonum da gece karanlıkta parlaklık düşükken ekranı çizgi çizgi gibi oluyo kullanım açısından aşırı büyük bir dert değil fakat panelin kalitesiz olduğu çok belli. Sizce bu durumdan dolayı telefonu iade etmeli miyim ilerde sorun yaşatır mı bu panel sıkıntısı?
Alıntıyı görüntüle
Seni rahatsız ediyorsa direk iade et

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,391
İsim
bilo
Discord
b1l0
Seni rahatsız ediyorsa direk iade et
hocam beni rahatsız eden bir durum yok fakat panel kalitesiz sonuçta ileri dönük bi sıkıntısı olur mu ben onu merak ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam beni rahatsız eden bir durum yok fakat panel kalitesiz sonuçta ileri dönük bi sıkıntısı olur mu ben onu merak ediyorum
bi ekran yaptırmaya kalksan orijinali 1-1.5K en az

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

Ben olsam şahsen iade ederdim 6000tl kadar para verdin neden bir yerinde sıkıntı olsun açıkcası ben en ufak şeye takarım tabi size kalmış

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,391
İsim
bilo
Discord
b1l0
Ben olsam şahsen iade ederdim 6000tl kadar para verdin neden bir yerinde sıkıntı olsun açıkcası ben en ufak şeye takarım tabi size kalmış
ben de taktığım için kaldım öylece ben 5300 verdim şu an gelecek parayla bir daha alamam yani en iyisi bi samsung servisine götüreyim

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
ben de taktığım için kaldım öylece ben 5300 verdim şu an gelecek parayla bir daha alamam yani en iyisi bi samsung servisine götüreyim
Sanki dakka bir telefon alıyoruz ülke şartlarıda belli yani alıyorsan bence sıkıntısı olmasın

Evet servise götürmek mantıklı

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Selim

Hiçbir şey olmaz. Evde 2 tane amoled var biri pembe yeşil karışık görünüyor onu da parlaklığı %5 10 arası alıp gri ekrana bakınca zor goruyorsun. Diğer ise yemyeşil hatta bundan az fazla fakat tüm amoledlerde var bu kimisinde çok az kimisinde aşırı fazla. Dert edilecek bir şey değil emin ol. Gözle goremiyorsan sadece başka telle çekince görünüyorsa sıkıntı değil bence.
Bendekiler:
IMG_20220617_141935_368.jpg

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,391
İsim
bilo
Discord
b1l0
Hiçbir şey olmaz. Evde 2 tane amoled var biri pembe yeşil karışık görünüyor onu da parlaklığı %5 10 arası alıp gri ekrana bakınca zor goruyorsun. Diğer ise yemyeşil hatta bundan az fazla fakat tüm amoledlerde var bu kimisinde çok az kimisinde aşırı fazla. Dert edilecek bir şey değil emin ol. Gözle goremiyorsan sadece başka telle çekince görünüyorsa sıkıntı değil bence.
Bendekiler:
Alıntıyı görüntüle
Hocam kullanımda sıkıntı yok ama panel kalitesiz ise bir iki yıl sonra patlamayalım diye düşünüyorum

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Selim
Hocam kullanımda sıkıntı yok ama panel kalitesiz ise bir iki yıl sonra patlamayalım diye düşünüyorum
Sorunsuz versiyonu bulana kadar çok uğraşırsınız ondan dedim. Çünkü yukarıda 3 tel alıp 3unde de sorunlu çıkan arkadaş da var yani biraz şans işi. Şuanki belki erken bozulacak belki de diğerlerinden uzun dayanacak bilemeyiz ki. İçiniz rahat etmiyorsa değiştirin veya iade edip başka model alın. Onda da aynı cikarsa bosverirsiniz.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Batuhan Ölçer
Sorunsuz versiyonu bulana kadar çok uğraşırsınız ondan dedim. Çünkü yukarıda 3 tel alıp 3unde de sorunlu çıkan arkadaş da var yani biraz şans işi. Şuanki belki erken bozulacak belki de diğerlerinden uzun dayanacak bilemeyiz ki. İçiniz rahat etmiyorsa değiştirin veya iade edip başka model alın. Onda da aynı cikarsa bosverirsiniz.
A serisi gayet kaliteli A serisinde ilk aldığım telefon sorunsuz çıktı Samsungun M serisi malzeme olarak gerçekten kötü.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
A serisi gayet kaliteli A serisinde ilk aldığım telefon sorunsuz çıktı Samsungun M serisi malzeme olarak gerçekten kötü.
Aynen A serisi daha üstte konumlanıyor. M serisi ise eskinin J serisi. Cebimden fazla para çıkmasın, nasılsa kılıfla kullanıyorumcuların telefonu :)

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,391
İsim
bilo
Discord
b1l0
Aynen A serisi daha üstte konumlanıyor. M serisi ise eskinin J serisi. Cebimden fazla para çıkmasın, nasılsa kılıfla kullanıyorumcuların telefonu :)
Exynos olduğu için almamıştım a33ü telefonda oyun oynamam ben pek hala sıcak bakamıyorum maalesef

Top Bottom