Neler Yeni

mahalle bilgisayarcısına bilgisayar toplattırılırmı

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,233
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Nasıl bir sistem topladın reis merak ettim hayırlı olsun bu arada güle güle kullan
r5 5600
asus dual rx6600xt
msi b550m mag mortar
msi mag a650w 80+ psu
kioxia exceria 500gb ssd
gamepower warcry kasa
curcial baliistix 8x2 3200mhz 16bg ram
Mesaj otomatik birleştirildi:

ssd freedos olarak geliyor bilgisayarın içine işletim sistemini sen atıyorsun windows kuruyorsun onun için extra başka bir pc den flasha rufus ile windows yazdırman gerekli internet kafede halledebilirsin format attırmak yerine çünkü gereksiz fiyat istiyorlar eskiden 10 TL ye format attırırdım şuan aynı yer 75 TL istiyor format atmaya
windows kurmak basit onu hallederim

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
r5 5600
asus dual rx6600xt
msi b550m mag mortar
msi mag a650w 80+ psu
kioxia exceria 500gb ssd
gamepower warcry kasa
curcial baliistix 8x2 3200mhz 16bg ram

windows kurmak basit onu hallederim
format dediği o işte :D

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
parçalar elimde hazır mahalledeki bilgisayarcıya gittim arka odadaki abiye sor dediler içeride sordum format atılacakmı bütün parçalar tam mı vs o zaman 150tl olur dediler içeride mining sistemi vardı ve bir sürü laptop parçası pek bilgili insanlara benzemiyorlardı fakat babam benden çok mahalle pccisine güveniyor bilgisayarın nasıl birleştirildiğini dahi bilmiyordur fakat bana güveni 0 benim bilgisayarcıya güvenim sıfır ne yapmalıyım
kardesim o 3090 kastırıryordu 1050 ti taktım +150 fps sen bana güven

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Mahalle bilgisayarcısı mahalleden mahalleye değişiyor dükkanlarına girdiğinde anlarsın zaten babana deki düzgün toplamazsa tüm sistem hiç olur

kardesim o 3090 kastırıryordu 1050 ti taktım +150 fps sen bana güven
3090 ı çöpe attım kardeşim al hayırlı olsun

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,096
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İstanbul esenler de oturuyorum istersen ve yakınsan bedavaya güzel şekilde toplarım

Farway

80+ Silver
parçalar elimde hazır mahalledeki bilgisayarcıya gittim arka odadaki abiye sor dediler içeride sordum format atılacakmı bütün parçalar tam mı vs o zaman 150tl olur dediler içeride mining sistemi vardı ve bir sürü laptop parçası pek bilgili insanlara benzemiyorlardı fakat babam benden çok mahalle pccisine güveniyor bilgisayarın nasıl birleştirildiğini dahi bilmiyordur fakat bana güveni 0 benim bilgisayarcıya güvenim sıfır ne yapmalıyım
Sabahki bir gönderide mahalle bilgisayarcısının kazıkladığı bir çocuk vardı direkt bu konuyu gösterebilirsin.

Kendimi forumun babalarla ara bulucusu ilan ediyorum,babasıyla sorunu olan varsa bizzat görüşeceğim!

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,233
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Mahalle bilgisayarcısı mahalleden mahalleye değişiyor dükkanlarına girdiğinde anlarsın zaten babana deki düzgün toplamazsa tüm sistem hiç olur

3090 ı çöpe attım kardeşim al hayırlı olsun
neresinden anlarım peki

Sabahki bir gönderide mahalle bilgisayarcısının kazıkladığı bir çocuk vardı direkt bu konuyu gösterebilirsin.

Kendimi forumun babalarla ara bulucusu ilan ediyorum,babasıyla sorunu olan varsa bizzat görüşeceğim!
ahaha çok sağol babamı ikna edeceğim gibi duruyor

Top Bottom