Neler Yeni

Malum Site Rezilliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
crazy
Aldığım ürünleri mümkün olduğunca 300-500tl fazla verip amazon.com.tr den alma taraftarıyım bu sayede daha hiç garantiymiş thhymiş uğraşmadım ve açıkçası uğraşmaktan hiç anlamıyorum. Ama malum her ürün amazonda yok veya amazon resmi satıcısı satmıyor.
amazonda o kadar iyi değil, 2k fatura bedeli olan ürüne değişim çıktı, ama başta ürün amazonun stoklarında yoktu, o yüzden fatura iade etmek istediler, 1 ay sonra stok girdiler amazon stoklarımızda üründen 2-3 tane var o yüzden değişim yapamıyoruz dedi, 1 hafta boyu direttim çözmediler, 1 ay sonra şansa farklı bi temsilciyle ilk konuşmamda stoktan ürünü yolladılar, eğer ben 1 ay önce bu duruma kanıp fatura iadesi alsaydım zarara girecektim, ki thh kararı olmadan amazonda kesinlikle insiyatif prosedürü yok, muadil ürün bile önermediler

gelelim arkadaşın dramasına, eğer daha farklı bi satıcıdan alsaydı, belki fatura iadesinden başka seçenek sunmayacaklardı, başka firmalar thh kararı olmadan değişim dahi önermiyor, arkadaş dua etsin aynı kalitede olmasa bile ürün önerdiklerine, fatura bedeli iadesi verseler onu da alamayacak, tek hatası ganiwarda güvenmesi, muhtemelen powercoloru alsa böyle bir ısınma sorunu yaşamazdı, misli hakkını kullanmak istiyorsan tabi thh ye gitmesi gerekli, onun dışında abartılacak bir rezillik yok, hiçbir firma sana doğrudan mislini önermez.

ConquerorXIV

80+ Gold
tüm firmalar hemen hemen artık böyle zaten bir yerden bir ürün aldığınızda kargo geldiği gibi videoya alıcaksın kutu açarken ayrı testi ayrı baktın sorun mu var hemen iade değişim, tabi arkadaş haklı powercolor fighter, sapphire pure kartın dengi değil bu sebeple kendi kartının değeri hesaplanarak para iade alması lazım ama böyle iş işten geçtiği için mahkemelerde uğraşır zaman kaybeder.

amd3461

80+
Arkadaşlar konu dışı ama aynı kar hb satcılı 24.500'e alınır mı sizce :D

amd3461

80+

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Mehmet
Hocam bu siteye neden malum site diyorsunuz?

cairon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan
Türkiye de Müşteri Her Zaman Haksızdır.
Sus ve Cüzdanını boşalt.

Top Bottom