Neler Yeni

MAMA Lobisi İfşa Oldu !

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,356
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Çok belli oluyordu ya hayvanları kullanarak para istiyorlardı sonraki hafta bakıyordun kadın botoks yaptırmış takı takmış .d
Hayatlarını savundukları hayvanlar üzerinden böyle çirkin bir şey yapmaları aşırı ironik ya. Mesele bu yaptıkları şey değil aslında bunlar olacaktır her zaman, asıl mesele bunlara kanıp bağış yapan enayi kesimde. Ya hu hayvanları çok mu beslemek istiyorsun git bir bagaj mama al şehrindeki barınağa git ver yav bu kadar mı zor yok illaha enayi gibi dolandırıcılara para atacak.

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet
"o yasa geri çekilecek"

tamam bende namlumu geri çekip mermiyi namlu ağzına süreyim :kekw:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Çok belli oluyordu ya hayvanları kullanarak para istiyorlardı sonraki hafta bakıyordun kadın botoks yaptırmış takı takmış .d
Hayatlarını savundukları hayvanlar üzerinden böyle çirkin bir şey yapmaları aşırı ironik ya. Mesele bu yaptıkları şey değil aslında bunlar olacaktır her zaman, asıl mesele bunlara kanıp bağış yapan enayi kesimde. Ya hu hayvanları çok mu beslemek istiyorsun git bir bagaj mama al şehrindeki barınağa git ver yav bu kadar mı zor yok illaha enayi gibi dolandırıcılara para atacak.
halkımızda garip bir dolandırıcılık mıknatıslığı var ve millet şaka maka kör gibi atlıyor bazısı kör göze bile gözükmesine rağmen
Zamanında beri saçma sapan her türlü dolandırıcılığın çıktı bir ülkede normal bu bence.
Garip bir ülkeyiz bu konuda.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık

Raporlarla ifşalanmışlar bağışlar akrabalar arası transfer edip parayı kırmışlar sözde hayvanseverler.
Böyle hassas dönemde bu konuyu kötü niyetli açtığınızı düşünüyorum. Her iki tarafta da çürükler var ve olacaktır da.
Mesela Güvenli Sokaklar Derneği başkanı Murat Pınar da hayvan ticareti yapan birisi ne kadar trajikomik değil mi? Ve bu adam toplantıya alınırken bilim adamları, veterinerler, avukatlar toplantıya alınmıyor.
20 yıldır toplanan vergi paralarıyla bugüne kadar hayvanlar için ne yapıldı ? Toplanan paralar nereye harcandı ? Eğer zamanında bir şeyler yapılmış olsa böyle bir sorun olur muydu?
Evet ortada bir sorun var ama bu soruna karşı sunulan çözüm yöntemi doğru değil.
"2 yıldır binanın önünde beslediğimiz, kısırlaştırıp aşılarını yaptırdığımız, kimseye zararı olmayan köpeği mi öldüreceksiniz?" diyen var mesela HAKLI
"Çocuğuma saldırır diye korkuyorum" diyen de var. E bu da HAKLI
Bir canlının yaşam hakkının elinden alınmasını doğru bulmuyorum.

Kara*

80+ Silver

Raporlarla ifşalanmışlar bağışlar akrabalar arası transfer edip parayı kırmışlar sözde hayvanseverler.
images.jpeg

şey yardım edin nolur kaliteli mercedes pardon kaliteli mama alacağız onlar aç susuz geziyor nolur bi sadaka😖😖😖👉👈

Starlex

80+ Silver

Neden toplatmaya karşı çıktıkları belli oldu ekmek tekneleri gidiyor :kekw:

The Semih

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle hassas dönemde bu konuyu kötü niyetli açtığınızı düşünüyorum. Her iki tarafta da çürükler var ve olacaktır da.
Mesela Güvenli Sokaklar Derneği başkanı Murat Pınar da hayvan ticareti yapan birisi ne kadar trajikomik değil mi? Ve bu adam toplantıya alınırken bilim adamları, veterinerler, avukatlar toplantıya alınmıyor.
20 yıldır toplanan vergi paralarıyla bugüne kadar hayvanlar için ne yapıldı ? Toplanan paralar nereye harcandı ? Eğer zamanında bir şeyler yapılmış olsa böyle bir sorun olur muydu?
Evet ortada bir sorun var ama bu soruna karşı sunulan çözüm yöntemi doğru değil.
"2 yıldır binanın önünde beslediğimiz, kısırlaştırıp aşılarını yaptırdığımız, kimseye zararı olmayan köpeği mi öldüreceksiniz?" diyen var mesela HAKLI
"Çocuğuma saldırır diye korkuyorum" diyen de var. E bu da HAKLI
Bir canlının yaşam hakkının elinden alınmasını doğru bulmuyorum.
Ben iki tarafıda sucluyorum, 20 yıldır köpeklerin çoğalmasını engelleyemeyende suçlu hayvanlar üzerinden zengin olanlarda suçlu.

eneskaya6

80+ Bronze
Düne kadar hicbir önlem alinmadi o yüzden köpeklerin nüfusu cok cok arttı. Bundan 10 sene önce ya da 5 sene önce baslasalardı kısırlastirmaya şuana kadar sayilari cok cok az olurdu. Gec kalındı yapilacak bisey yok hayvan severiz cocuklugum kedi köpek beslemekle geçti ama hem insanlara saldiriyorlar hemde sokakları pisletiyorlar. Uyutmaktan ziyade toplanip bakılması daha insancil olur ama bi çözüm lazim sayilari cok fazla.

Top Bottom