Neler Yeni

manita hakkında bir takım sorular

alkolikpanda

80+ Bronze
Öyle ilan edilsen ne olur edilmesen ne olur. Sen öyleymişsin zaten :D. Yok sevgilinden ayrılıyorsun 1 gün sonra aşık oluyorsun da. Lise 3 e gidiyorsun küçük de değilsin
tenk yu tiçır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Söylediğin sıfata zaten sahipsin şuan aşk böyle bir şey değil sana söyleyeceğim tek şey bu işleri boşvermen ergenlik çağındasın bu yaptıklarının farkında değilsin ama sonrasında pişman olursun utanırsın kendinden üniversitede daha yetişkin bir birey olunca daha sağlıklı ilişkiler kurarsın şuan derslerine odaklanmanı tavsiye ederim (65 iyi bir not değil.)
en düşük notum dostum o da matematik ayrıca burada ders konuşmuyoruz

TİTAN.

80+ Platinum
lise 3 öğrencisiyim , okulun ikinci haftasında sınıftan bir kızla ilişkiye başladık , iyi gidiyordu ancak bana karşı olan bir takım hal ve hareketleri fiziksel özelliklerimle boyumla dalga geçmesi lüzumsuz iğrenç şakaları beni rahatsız etti , ikaz ettim bir çok defa ama nafile sonra 3 haftalık reklam arası gibi ilişkinin sonuna geldik ayrıldık , ben başka bir kıza aşık oldum bir kaç gün sonra (başka bir sınıftan) gerçekten seviyordum ama ondan hiç bir karşılık göremedim hatta terslendim , instagramdan whatsapp dan konuşuyorduk ama ben yazmadığım sürece yazmıyor okulda dışarda yolda konuşmadığım sürece umrunda olmuyordum bugün hiç mi oluru yok diye sordum yok dedi , agamla dedik bundan sonra bize gerçekten değer veren insanları seveceğiz diye , ama şimdi şöyle bir problem var awcı olarak lanse edilmekten korkuyorum ne yapmam lazım şu anda bir kız daha var gözüme çarpan onu deneyeceğim ama dediğim gibi millet tarafından awcı olarak ilan edilmekten korkuyorum napmalıyım ?
Kanka av yada avcı yok sadece sen ve o var bu zamanlarda hislerin çok farklılık gösterebilir avcı olarak anılmak istemiyorsan biraz yavaşlaman lazım sanki

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Eğer karşı cinsin tipinden hoşlanıp ona aşık olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun.
Sokakta dolaşırken gördüğü kıza bile aşık olduğunu düşünen var mı bu arada?

alkolikpanda

80+ Bronze
Eğer karşı cinsin tipinden hoşlanıp ona aşık olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun.
Sokakta dolaşırken gördüğü kıza bile aşık olduğunu düşünen var mı bu arada?
sokakta her gördüğüm kıza aşık olmuyorum bu kadarı da fazla ama aşık olduğum yada sizin deyiminizle hoşlandığım kız gerçekten güzel

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,565
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
lise 3 öğrencisiyim , okulun ikinci haftasında sınıftan bir kızla ilişkiye başladık , iyi gidiyordu ancak bana karşı olan bir takım hal ve hareketleri fiziksel özelliklerimle boyumla dalga geçmesi lüzumsuz iğrenç şakaları beni rahatsız etti , ikaz ettim bir çok defa ama nafile sonra 3 haftalık reklam arası gibi ilişkinin sonuna geldik ayrıldık , ben başka bir kıza aşık oldum bir kaç gün sonra (başka bir sınıftan) gerçekten seviyordum ama ondan hiç bir karşılık göremedim hatta terslendim , instagramdan whatsapp dan konuşuyorduk ama ben yazmadığım sürece yazmıyor okulda dışarda yolda konuşmadığım sürece umrunda olmuyordum bugün hiç mi oluru yok diye sordum yok dedi , agamla dedik bundan sonra bize gerçekten değer veren insanları seveceğiz diye , ama şimdi şöyle bir problem var awcı olarak lanse edilmekten korkuyorum ne yapmam lazım şu anda bir kız daha var gözüme çarpan onu deneyeceğim ama dediğim gibi millet tarafından awcı olarak ilan edilmekten korkuyorum napmalıyım ?
1.5 yıldır aynı kişiyi seviyorum seninle aynı şeyler faso fiso çokta umrumda değil hayatımda hiç sevgilim olmadı okuldada ***** ***** tanımadığım kişiler dalga geçmeye başladı sınıfımdan nadir çıkıyorum arada kıza yazıyorum foto falan seçtiriyorum halini hatrını soruyorum aramız soğumasın diye onun dışında bi olay yok (edit 1.5 yıldır unutcam vs diyorum ama olmuyor cidden 5 ay konuşmak için bahane sebep aradım rüyalarıma bile giriyor derste aklıma geliyor vs) ilgisini ne çeker diye tcsine kadar öğrendim ama olmayınca olmuyor o istemeyince bir şey yapamzsın

alkolikpanda

80+ Bronze
1.5 yıldır aynı kişiyi seviyorum seninle aynı şeyler faso fiso çokta umrumda değil hayatımda hiç sevgilim olmadı okuldada ***** ***** tanımadığım kişiler dalga geçmeye başladı sınıfımdan nadir çıkıyorum arada kıza yazıyorum foto falan seçtiriyorum halini hatrını soruyorum aramız soğumasın diye onun dışında bi olay yok (edit 1.5 yıldır unutcam vs diyorum ama olmuyor cidden 5 ay konuşmak için bahane sebep aradım rüyalarıma bile giriyor derste aklıma geliyor vs) ilgisini ne çeker diye tcsine kadar öğrendim ama olmayınca olmuyor o istemeyince bir şey yapamzsın
mükemmel

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,565
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
neresi mükemmel lan etmediğim iltifat zaman geçirelim diye düşünmediğim aktivite kalmadı o sigara içiyordu çıkışta beraber içmeyi teklif ederim diye paket aldım stye attım falan yazmayınca ben yazdım sabah deniz kenarında sigara içmeye gidiyorum gelir misin diye yok dedi 2 hafta öncesine kadar ağzıma hiç sürmemiştim artık günde 3 dal içiyorum bağımlılık oldu (couple pp, playlist , anime , lol , valorant aklına ne gelirse denedim ben animeden mi anlarım lan zorlaya zorlaya izledim kendimi)

alkolikpanda

80+ Bronze
neresi mükemmel lan etmediğim iltifat zaman geçirelim diye düşünmediğim aktivite kalmadı o sigara içiyordu çıkışta beraber içmeyi teklif ederim diye paket aldım stye attım falan yazmayınca ben yazdım sabah deniz kenarında sigara içmeye gidiyorum gelir misin diye yok dedi 2 hafta öncesine kadar ağzıma hiç sürmemiştim artık günde 3 dal içiyorum bağımlılık oldu (couple pp, playlist , anime , lol , valorant aklına ne gelirse denedim ben animeden mi anlarım lan zorlaya zorlaya izledim kendimi)
Allah seni ne yapmaya 😂

Sir Cem T-oker

80+ Gold
“AWCI” ne oğlum?
Gülmekten bayılacağım.
O yaşlarda yaşanan ilişkilerde çıkar söz konusu. O yüzden çok takılma böyle şeylere.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,414
Üyeler
158,092
Son üye
Merlin00000
Top Bottom