Neler Yeni

Mass Effect Legendary Edition

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet gürün
Steamden bu paketi alırsanız 3 oyun ve 40 tane DLC si geliyor dediler ama 1 oyun,1 DLC geldi ne yapmam lazım oyunu iade mi ediyim yoksa 3 oyunun birleştirlip tek oyun olarak halimi beni aydınlatırsanız sevinirim

ve DLC ki key ne

Ekler

• OYUN.PNG
    OYUN.PNG
    17.5 KB · Hit: 44
  • DLC.PNG
    DLC.PNG
    324.6 KB · Hit: 43

arturo

80+ Silver
Steamden bu paketi alırsanız 3 oyun ve 40 tane DLC si geliyor dediler ama 1 oyun,1 DLC geldi ne yapmam lazım oyunu iade mi ediyim yoksa 3 oyunun birleştirlip tek oyun olarak halimi beni aydınlatırsanız sevinirim

ve DLC ki key ne
O paketin içinde zaten 3 oyun var. Paketi indirince 3 oyunu da indirmiş oluyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet gürün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O paketin içinde zaten 3 oyun var. Paketi indirince 3 oyunu da indirmiş oluyorsun.
yani, alınca değil paketi indirince 3 oyun bir inmiş mi oluyor ? Peki DLCler 40 tane DLC verilicek deniyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma, bu konularda biraz cahilim pek oyun alan bir insan değilim

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,037
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
yani, alınca değil paketi indirince 3 oyun bir inmiş mi oluyor ? Peki DLCler 40 tane DLC verilicek deniyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma, bu konularda biraz cahilim pek oyun alan bir insan değilim
Dostum oyunun uzmanı olarak yardımcı olabilirim her soruna.
Legendary Edition 110 GB. Launcher ı çalıştırdığında senin karşına 3 oyunu birden seçenek olarak sunacak sen istediğin oyunu seçeceksin.
DLCler konusunda ise DLCler ek hikaye, karakter, silah kozmetikleri vb. Bunlar da oyunların içinde geliyor özel bir şey yapmana gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet gürün
Dostum oyunun uzmanı olarak yardımcı olabilirim her soruna.
Legendary Edition 110 GB. Launcher ı çalıştırdığında senin karşına 3 oyunu birden seçenek olarak sunacak sen istediğin oyunu seçeceksin.
DLCler konusunda ise DLCler ek hikaye, karakter, silah kozmetikleri vb. Bunlar da oyunların içinde geliyor özel bir şey yapmana gerek yok.
Yani steam hesabımda gözükmeyince DLCleri vermedi olarak anladım,anladığımı özet geçiyorum doğruysa doğru dyebilir misin. Oyuna girdiğim zaman 3 oyun birden karşıma sunulucak be ben birini seçip oynayacağım peki çıkış yaptığımda diğer 2 oyuna nasıl ulaşcağım(şuan indirmedim)
ve herhangi bir oyuna girersem onu vereceği 40 DLCnin içinden hangi oyuna ait olduğunu anlayıp bana vericek ama anlamadığım dlc olarak 1 tane verdi bu 40 DLC nerde

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,037
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Yani steam hesabımda gözükmeyince DLCleri vermedi olarak anladım,anladığımı özet geçiyorum doğruysa doğru dyebilir misin. Oyuna girdiğim zaman 3 oyun birden karşıma sunulucak be ben birini seçip oynayacağım peki çıkış yaptığımda diğer 2 oyuna nasıl ulaşcağım(şuan indirmedim)
ve herhangi bir oyuna girersem onu vereceği 40 DLCnin içinden hangi oyuna ait olduğunu anlayıp bana vericek ama anlamadığım dlc olarak 1 tane verdi bu 40 DLC nerde
Dostum DLCler steamde gözükmüyor ama emin ol her oyunun DLCsi içinde yüklü ve hazır geliyor.
Oyunu ilk çalıştırdığında intro girecek ve sanki bir oyunun ana menüsü gibi bırakacak seni. Oradan 1. 2. veya 3.oyunu seçeceksin sonra ayrı bir uygulama olarak açacak seçtiğin oyunu. O oyunu kapattığında seni tekrar ilk uygulamaya, yani 3 oyun arasından seçtiğin ekrana göndermesi gerekiyor. Göndermese bile her oyunu açtığında 3 oyun arasından seçim yaptığın ekran geliyor merak etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet gürün
Dostum DLCler steamde gözükmüyor ama emin ol her oyunun DLCsi içinde yüklü ve hazır geliyor.
Oyunu ilk çalıştırdığında intro girecek ve sanki bir oyunun ana menüsü gibi bırakacak seni. Oradan 1. 2. veya 3.oyunu seçeceksin sonra ayrı bir uygulama olarak açacak seçtiğin oyunu. O oyunu kapattığında seni tekrar ilk uygulamaya, yani 3 oyun arasından seçtiğin ekrana göndermesi gerekiyor. Göndermese bile her oyunu açtığında 3 oyun arasından seçim yaptığın ekran geliyor merak etme.
peki ben buna nasıl türkçe yama kurucağım 3 ayrı oyuna nasıl aynı anda yama kurucağım

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,037
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet gürün
ve birazda oyunu anlatır mısın gemi sürebiliyor muyuz kaç gezegen var açık dünya mı vuruş hissiyatı iyi mi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Kerem Çavuş
Halodaki gibi oyunu indirince tüm dlcler ve 3 oyunu da indirmiş oluyosun

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,037
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
ve birazda oyunu anlatır mısın gemi sürebiliyor muyuz kaç gezegen var açık dünya mı vuruş hissiyatı iyi mi
Oyun açık dünya denmez ama açık dünya gibi hissettiriyor. Çok sayıda gezegen var ve çok sayıda görev var yapılabilecek. İstediğin görevin olduğa gezegene gidiyorsun ama uzay gemisini sen sürmüyorsun sinematik giriyor. Vuruş hissi ilk oyunda kötü. Ama 2. ve 3. oyunda iyi.

Top Bottom