Neler Yeni

max 20k telefon önerisi

kemal MP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kemal Mert
Bütçe
20000
Selam arkadaşlar başlıktada belitttiğim gibi max 20k bütçe ile bir telefon almayı düşünüyorum. Şuana kadar android kullandım ve ilk tercihim android, ancak eğer daha mantıklıysa ios'ta kullanabilirim. Öneri yaparken önerdiğiniz modeli önerme sebebinizide kısaca yazarsanız çok sevinirim

şahin doğan

80+ Platinum
Bu bütçede Sıfır olarak mantıklı cihazlar yok.
2. EL S21 Ultra
2. EL İphone 12 Pro, Pro max

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gökdeniz
Selam arkadaşlar başlıktada belitttiğim gibi max 20k bütçe ile bir telefon almayı düşünüyorum. Şuana kadar android kullandım ve ilk tercihim android, ancak eğer daha mantıklıysa ios'ta kullanabilirim. Öneri yaparken önerdiğiniz modeli önerme sebebinizide kısaca yazarsanız çok sevinirim
Senin yerinde olsam Poco x4 modellerine bakardım. Hiç o kadar para harcamana gerek yok. Üst seviye donanımı ve kamerası bence her türlü işini görür ama ioscuysan bişey diyemicem

Ziona

80+ Silver
Senin yerinde olsam Poco x4 modellerine bakardım. Hiç o kadar para harcamana gerek yok. Üst seviye donanımı ve kamerası bence her türlü işini görür ama ioscuysan bişey diyemicem
O telefonlar yerine Mi 11T Pro daha iyi olur, ama bütçesi var ve 20k vermek istiyor o yüzden Samsung veya iPhone bakması daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
LuciFeriaNx
Ben olsam direkt sıfır İphone 12 Mini alırdım. Şu an ortalama fiyatı 20k bandında ve daha uyguna da bulunabilir. Telefonun boyutunun ufak olması ve İOS işletim sistemi beni inanılmaz cezbediyor. Keşke miniler üretimden kalkmasaydı. Alternatif android olarak ise Samsung S22 serisine bakabilirsin.​

Top Bottom