Neler Yeni

Max 50k laptop önerisi

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tuna
Arkadaşlar bir haftadır laptop almak istiyorum bütçem ilk başta 35k idi ama kendimi baya zorlayarak 50k yaptım sizden isteğim içinde minimum 4060 ekran kartı bulundurması %100 srgb panele sahip olması ve malzeme kalitesinin yüksek olması sizce bunları göz önünde bulundurarak bu bütçede en mantıklı cihaz nedir

yusuf34

80+ Silver
Arkadaşlar bir haftadır laptop almak istiyorum bütçem ilk başta 35k idi ama kendimi baya zorlayarak 50k yaptım sizden isteğim içinde minimum 4060 ekran kartı bulundurması %100 srgb panele sahip olması ve malzeme kalitesinin yüksek olması sizce bunları göz önünde bulundurarak bu bütçede en mantıklı cihaz nedir
https://app.hb.biz/jJyIcnmTqtUd
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Jacoben

Jacoben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ömer Kaan Önümlü
Kaliteli kasa istiyorsan Aorus muadillerine göre daha iyi.
Acer Predator'da alınabilir. Kaliteli kasa istiyorsan bu ikisi beklentini gayet karşılar.

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonunda güzel öneriler gelmiş hocam cok saolun birde bu ikisi arasından hangisini alırdınız sizcr ikisinin kendi içinde artıları ve eksileri nelerdir hocam

Jacoben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Ömer Kaan Önümlü
Sonunda güzel öneriler gelmiş hocam cok saolun birde bu ikisi arasından hangisini alırdınız sizcr ikisinin kendi içinde artıları ve eksileri nelerdir hocam
Acer Predator iyidir fakat pimi çekilmiş bomba gibi. Sıvı sisteminde bazılarında sorun olabiliyor. Aorus'un ise uygulaması diğer uygulamalara kıyasla daha çok karmaşık. Kullanışı biraz zor. Alışması zaman alır. Predator kullanıcıların bir kısmı garantiye yollamış bilgisayarlarını aşırı ısınmadan ötürü. Ben risk almaz Aorus alırdım. Türkiye'de Allienware gibi pek yaygın olmadığı için acayip premium hava katar. Araba sektöründeki Jaguar gibi.

Top Bottom