Neler Yeni

Max 6k monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Furkan BİLİR
Kutusuna kaldırmıştım hocam
Ps3 ile alakalı gibi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski konsol sonuçta
Muhtemelen ondandır hocam ama bilgisayarda da kontrol etmekte fayda var en azından yazılımın düzgün çalışması için en temizi o şekilde olur. Hayırlı olsun hocam bu arada. Belki ps ayarlarından yapılması gereken bir şeyler olabilir ama hakim değilim konsollara ayarlari falan nasıl oluyor bilmiyorum ayar menüsü var mıdır onu bile bilmiyorum.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Furkan Görür

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Tmm bunu bende düşünüyorum da nvida ile sync nasıl olacak?

Renkleri çok iyi değil diyorlar
va panel zaten alınmayacak tek monitör olabilir tv ile yarışıyor ghosting

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Kral lenovo için sordum

Ne bileyim piksel sayılır felan demişlerdi ondan dedim
1 senedir kullanıyorum gayet memnunum. 24 ten geçtim bir sorun yaşamadım piksel sayılması falan hikaye. Geniş geniş oynuyorum hikayeli oyunları falan. Filmlerde güzel oluyor.

yigicat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yiğitcan Küçük
1 senedir kullanıyorum gayet memnunum. 24 ten geçtim bir sorun yaşamadım piksel sayılması falan hikaye. Geniş geniş oynuyorum hikayeli oyunları falan. Filmlerde güzel oluyor.
Yeni geldi benim ki

Muhtemelen ondandır hocam ama bilgisayarda da kontrol etmekte fayda var en azından yazılımın düzgün çalışması için en temizi o şekilde olur. Hayırlı olsun hocam bu arada. Belki ps ayarlarından yapılması gereken bir şeyler olabilir ama hakim değilim konsollara ayarlari falan nasıl oluyor bilmiyorum ayar menüsü var mıdır onu bile bilmiyorum.
İlla ki vardır ama zaten televizyonda yine hafif çamur gibiydi şu an az bisey monitör etki etti iyi gibi renkler felan güzel nasıl olsa garantisi var pc yi 1 aya toplarım.O zamana kadar yatsın.

Top Bottom