Neler Yeni

Öneri Mayans MC İzlenir mi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Şu anda Sons of Anarchy 6. sezon başındayım diziye bayıldım en sevdiğim dizi oldu bile. Mayans MC doğru biliyorsam SOA'dan 5 yıl sonrasını ve birkaç karakter dışında pek bağlantısı yok diye biliyorum. İzleyemeye değer mi? Bir diziye başlarsam yarıda bırakmayı sevmem yarıda bıraktığım tek dizi berbat feminist dizi She Hulk

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Şu anda Sons of Anarchy 6. sezon başındayım diziye bayıldım en sevdiğim dizi oldu bile. Mayans MC doğru biliyorsam SOA'dan 5 yıl sonrasını ve birkaç karakter dışında pek bağlantısı yok diye biliyorum. İzleyemeye değer mi? Bir diziye başlarsam yarıda bırakmayı sevmem yarıda bıraktığım tek dizi berbat feminist dizi She Hulk
She hulk yorumuna katılmıyorum. Güçlü kadın olabilmek için iş yerinde twerk atılması gerektiğini bu diziden öğrendim. 💪

Allmuted

80+ Bronze
izlenir ama bi sezonu çok berbat. ona katlanırım diyosan izle

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Sana katılmamakta haklıymışım. Bak gördün mü bu kadar güzel bir dizinin(she hulk) 2. Sezonu onaylanmış. İzlemek için can atıyorum. Sonunda güçlü kadınlar için daha etkili şeyler görebileceğim. Umarım bu sefer şirket içinde direk dansı olur.

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
İzlenebilir

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sana katılmamakta haklıymışım. Bak gördün mü bu kadar güzel bir dizinin(she hulk) 2. Sezonu onaylanmış. İzlemek için can atıyorum. Sonunda güçlü kadınlar için daha etkili şeyler görebileceğim. Umarım bu sefer şirket içinde direk dansı olur.
Kesinlikle yorumuzuna katılıyorum sadece ofiste dans etmesinler sokağın ortasınada direk kursunlar ordada etsinler

Top Bottom