Neler Yeni

mazda 3 skyactive nasıldır?

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz
2017 model sedan mazda. cam tavan dışında full paket. dizel otomatik 140 binde. 900-950 civarı bir rakam istiyorlar nasıl alınır mı?
Satılması zor diyenler olacaktır. uzun süre kullanmayı düşünüyorum japona güveniyorum.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Celal Smyrna
2017 model sedan mazda. cam tavan dışında full paket. dizel otomatik 140 binde. 900-950 civarı bir rakam istiyorlar nasıl alınır mı?
Satılması zor diyenler olacaktır. uzun süre kullanmayı düşünüyorum japona güveniyorum.
civic 2016-17den başlayan eco lpg otomatik modellerini alın aynı fiyata.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Celal Smyrna
doğru hocam haklısınız düşüneceğim.
ikisi arasında ki sayılı farklardan biri bu galiba zaten yakın arabalar.
olaya sadece araç olarak bakıyor olsam mazda daha iyi derdim. fakat türkiye şartları işin içine girince işin rengi değişiyor. bu arada civicleri sağolsunlar e30-e36 kasa bmw 3 serileri gibi yapmışlar hepsi çer çöp kazalı. eğer civic düşünecekseniz ince eleyip sık dokumanız gerekecek. ben size baktığım kadarıyla örnek bir ilan bırakayım siz ona göre diğer ilanlarla mukayese edersiniz.

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olaya sadece araç olarak bakıyor olsam mazda daha iyi derdim. fakat türkiye şartları işin içine girince işin rengi değişiyor. bu arada civicleri sağolsunlar e30-e36 kasa bmw 3 serileri gibi yapmışlar hepsi çer çöp kazalı. eğer civic düşünecekseniz ince eleyip sık dokumanız gerekecek. ben size baktığım kadarıyla örnek bir ilan bırakayım siz ona göre diğer ilanlarla mukayese edersiniz.

Niyeki hocam türkiyede mazda çok tutmuyo biliyıorum ancak temiz ve düzgününü bulmak kolay en azından

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Celal Smyrna
Niyeki hocam türkiyede mazda çok tutmuyo biliyıorum ancak temiz ve düzgününü bulmak kolay en azından
tamam hocam biraz araştırmayla civic de bulunuyor işte. attığım linkteki araç 53.000kmde hatasız :)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: XxXs
Top Bottom