Neler Yeni

Çözüldü✓ MD3 SİSTEM / GOLD OLMAYAN ESKİ ÜYE SORUNSALI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
kral adam aldı sattı ne yapacaksın geri ver mi diyeceksin adama :)
5000 mesaj kasan adam perma ban yer bro zor iş değil perma ban yemesi birdaha forumun etkinliklerinden yararlanamaz. Bu da demek oluyor ki bir sistem için bir sürü nimetten vazgeçmek demek

batu61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan İğci
Stok açma durumu yok dostum bilgileri alınacak o bilgiler sayesinde sistemi alıcaklar kimse kimsenin yerine alamayacak.
güzel söylüyorsun da kardeşim adam toplar arkadaşlarını akrabalarını 10-15 kişi ayrı kredi kartlarından geçerler yani burası Türkiye her türlü dolandırıcılık mevcut burda :)

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Bu arada bence sadece +5000 mesaj yetmez, yanında bir de 6 ay olması gerekirdi.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
güzel söylüyorsun da kardeşim adam toplar arkadaşlarını akrabalarını 10-15 kişi ayrı kredi kartlarından geçerler yani burası Türkiye her türlü dolandırıcılık mevcut burda :)
Dostum öyle toplama falan yok burdan isimler gidicek kimin alıp almayacağına dair adam kimlikle gidip alıcak örnek veriyorum ben alıcaksam kimliği vericem dicekler ki bu sahış alıcak bu sistemi diye. Sen ne zannediyorsun ki sistemi web üzerinden satışamı çıkartıcaklar sanıyorsun

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
araba

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan
fikriniz güzel ama hocam bir kereliğine bizim gibi forumda saatlerini hatta günlerini vermiş üyelere kıyak geçilmeliydi

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
fikriniz güzel ama hocam bir kereliğine bizim gibi forumda saatlerini hatta günlerini vermiş üyelere kıyak geçilmeliydi
sizde haklısınız, aslında amacım sadece bir yıl üzerine de bir güzellik yapılsın istemekti. kimbilir belki ileride o da olur. tekrar iyi forumlar dilerim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom