Neler Yeni

Çözüldü✓ Mekanik Red Switch Klavye önerisi ?

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
O zaman en ideal ak820 pro modeli. Sessiz ve tok switchli, tft ekran var, 4000 mah batarya var, triple mod var, gift switch olanı al. E daha ne olsun.
Hocam forumda uzun zamandır klavye konularını falan inceliyorum herkes bu ak820 proyu öneriyor ne var ya bu klavyede bu kadar çok anlamayan biri olarak merak ettim herkesin ağzında

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Muhammed emin efe
Hocam forumda uzun zamandır klavye konularını falan inceliyorum herkes bu ak820 proyu öneriyor ne var ya bu klavyede bu kadar çok anlamayan biri olarak merak ettim herkesin ağzında
Fiyatına göre daha iyi özelliği veren bir klavye yok çünkü. Şu an baş tacı klavyemiz odur.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Ege
Siyah renginin sadece flying fish switchli versiyonu kalmış. Gift sesi daha tok. Beyaz ve mor kombinasyonu almayacaksanız siyahın o switchli olanını önermiyorum.
Fly fish de iyidir ya. İndirimde düşerse th80se, epomaker shadow x falanda bakılabilir bi indirim gelsinde

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Siyah renginin sadece flying fish switchli versiyonu kalmış. Gift sesi daha tok. Beyaz ve mor kombinasyonu almayacaksanız siyahın o switchli olanını önermiyorum.
hayır hocam bu siyah olan renk güzel onu almayı istiyorumda , flying fish falan ne oluyor hiç bilmiyorum

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Muhammed emin efe
Fly fish de iyidir ya. İndirimde düşerse th80se, epomaker shadow x falanda bakılabilir bi indirim gelsinde
Aliexpress bazen dümenden indirim yapıyor. Yani indirimde gözüksede normal fiyatı ile aynıya geliyor. Ama bilemeyiz belki bu sefer adam akıllı bir şey yaparlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır hocam bu siyah olan renk güzel onu almayı istiyorumda , flying fish falan ne oluyor hiç bilmiyorum
Şöyle söyliyim kalite olarak aynı ama Gift in sesi daha tok yani genelde o satılıyor o yüzden bitmiş zaten gift.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Fiyatına göre daha iyi özelliği veren bir klavye yok çünkü. Şu an baş tacı klavyemiz odur.
Bir indirime girsin hocamda yine bilgi almak soru sormak amacıyla soru sorarım sizlere

Palo DAYI

80+ Silver
ak 820 pro veya ak992

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Hocam ak820 proyu izledim çok güzel ama harfler ışıklı yanmıyor onu gördüm videolarda, geceleyin falan tuşları görmek zor olur siz kullanıuyormusunuz nasıl oluyor

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Muhammed emin efe
Hocam ak820 proyu izledim çok güzel ama harfler ışıklı yanmıyor onu gördüm videolarda, geceleyin falan tuşları görmek zor olur siz kullanıuyormusunuz nasıl oluyor
Kanka abartılıyor ya mis gibide gözüküyor. Şu an üretilen çoğu custom klavye modeli transparan değil ki zaten. Gayette görüyorum monitör ışığı yetiyor bile. Böyle küçük şeyleri dert etmeyin. Hiç bir şey olmaz.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Kanka abartılıyor ya mis gibide gözüküyor. Şu an üretilen çoğu custom klavye modeli transparan değil ki zaten. Gayette görüyorum monitör ışığı yetiyor bile. Böyle küçük şeyleri dert etmeyin. Hiç bir şey olmaz.
Transparan olsaymış tadından yenmezmiş ya

Hocam birde bu klavyeyi normal kablolu bir klavyeymiş gibi kullanabiliyoruz değil mi , ben o batarya özelliğini kullanmam çünkü pek

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Muhammed emin efe
Yani sonradan takarsın orası sorun değilde onlarda artık çocuk işi duruyor. Tabi keyfe kalmış. Benim sattığım bazı müşterilerim klavyeyi alırken transparan pudding keycapte alıyorlardı klavye ile. Pudding ile kullanıyorlardı ak820 pro'yu.

Hocam birde bu klavyeyi normal kablolu bir klavyeymiş gibi kullanabiliyoruz değil mi , ben o batarya özelliğini kullanmam çünkü pek
Evet 3 modu var kablolu moda alıp öyle kullanalbilrisn.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Top Bottom