Neler Yeni

Meral Akşener : Aymaz

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
5 senedeki gelişme, Ak Parti'nin önceki dönemlerine bedeldir. En yakın örneğini söylüyorum; pandemi süreci boyunca sigortası olmayanlar ve sigorta borcunu ödeyemeyenler, hiçbir kısıtlama olmaksızın sağlık hizmetlerinden faydalanıyorlar. Bunu da Ak Parti hükümeti yaptı.

Bunca insan dediğin kimmiş, açsana biraz? Yunanistan, ABD, İsrail, Almanya, Ermenistan gibi ülkeler Erdooğan'a düşman mı? Fetöcüler Erdoğan'a düşman mı? PKK ve türevindeki terör örgütleri Erdoğan'a düşman mı?

Bu faktörlerin hepsi, Türk halkının daha refah içinde yaşamasını istediği için mi Erdoğan'a düşman? Bizim iyiliğimizi mi düşünüyorlar? Erdoğan giderse, ne değişecekte bizimle düşman olmayacaklar? Gelenler, bu faktörlerin hangi isteğini yerine getirecekte; dostluklarını kazanacağız?

Rakip olmayacaklar mı? HDP hiçbir şey elde edemeyeceği için mi CHP'ye destek veriyor. Veya İyi Parti ve Saadet Partisi, hiçbir şey elde edemeyecekleri için mi CHP'yi destekliyorlar? CHP'den ayrılıp parti kuranlar, Ak Parti'yi destekledikleri için mi bunu yapıyor?

Ankara'yı bilmiyorum fakat İstanbul felaket durumda. Otobüs seferlerinin azaltılmasından tut, Fazilet Durağı yalanına ne ararsan var.

Siz de gerçekten hiçbir sorduğuma cevap vermeden, farklı sorular yönelterek spekülasyon yapıyorsunuz. Keşke böyle olmayıp, mantıklı bir şekilde tartışabileceğim kimseler olsa şu forumda.
Hala soruma cevap vermediniz hocam. Doğru değil ama derken neyin doğru olmadığını soruyorum.

Ya para yardımı falan yapılmadı kimseye doğru düzgün boşa para muhabbeti açmayın yemin ediyorum bıktırdınız.

Bunca insan dediğim kişileri gayet etrafınıza bakarsanız görebilirsiniz.

Türk halkı refah falan değil haberiniz olsun.

Evet yine ulaşım yine ulaşım. Başka bildiğiniz bir hizmet yok.

Allah akıl fikir versin
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 senedeki gelişme, Ak Parti'nin önceki dönemlerine bedeldir. En yakın örneğini söylüyorum; pandemi süreci boyunca sigortası olmayanlar ve sigorta borcunu ödeyemeyenler, hiçbir kısıtlama olmaksızın sağlık hizmetlerinden faydalanıyorlar. Bunu da Ak Parti hükümeti yaptı.

Bunca insan dediğin kimmiş, açsana biraz? Yunanistan, ABD, İsrail, Almanya, Ermenistan gibi ülkeler Erdooğan'a düşman mı? Fetöcüler Erdoğan'a düşman mı? PKK ve türevindeki terör örgütleri Erdoğan'a düşman mı?

Bu faktörlerin hepsi, Türk halkının daha refah içinde yaşamasını istediği için mi Erdoğan'a düşman? Bizim iyiliğimizi mi düşünüyorlar? Erdoğan giderse, ne değişecekte bizimle düşman olmayacaklar? Gelenler, bu faktörlerin hangi isteğini yerine getirecekte; dostluklarını kazanacağız?

Rakip olmayacaklar mı? HDP hiçbir şey elde edemeyeceği için mi CHP'ye destek veriyor. Veya İyi Parti ve Saadet Partisi, hiçbir şey elde edemeyecekleri için mi CHP'yi destekliyorlar? CHP'den ayrılıp parti kuranlar, Ak Parti'yi destekledikleri için mi bunu yapıyor?

Ankara'yı bilmiyorum fakat İstanbul felaket durumda. Otobüs seferlerinin azaltılmasından tut, Fazilet Durağı yalanına ne ararsan var.

Siz de gerçekten hiçbir sorduğuma cevap vermeden, farklı sorular yönelterek spekülasyon yapıyorsunuz. Keşke böyle olmayıp, mantıklı bir şekilde tartışabileceğim kimseler olsa şu forumda.

Her zamanki gibi; soruma cevap verilmeyip, soruyla karşılık verilmiş. Merak ediyorum, bilimsel argümanlarla savunabileceğiniz hiçbir icraati yok mu muhalefetin?
Doğru değil dediğin şeyin nesinin doğru olmadığını soruyorum :)?

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Kendide bilmiyor hocam zorlama
Hala soruma cevap vermediniz hocam. Doğru değil ama derken neyin doğru olmadığını soruyorum.

Ya para yardımı falan yapılmadı kimseye doğru düzgün boşa para muhabbeti açmayın yemin ediyorum bıktırdınız.

Allah akıl fikir versin

Doğru değil dediğin şeyin nesinin doğru olmadığını soruyorum :)?

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
Discord
Bonapart#5796
Aklım almıyor nasıl böyle kör olabiliyorsunuz. Ülkemiz tamamen afrika ülkeleriyle yarışacak duruma geldi. Yıllardaki döviz değişimlerini izlerseniz paramızın nasıl değer kaybettiğini görebilirsin. Ekonomi falan deme sakın.

Kendide bilmiyor hocam zorlama
Neyse reis ya iki eğlendik hadi dağılalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Habes Maymunu
Meral Akşener, Erdoğan'ı bebek katili Netanyahu ya benzetti. Netanyahu siyonist.
Ne diyorsunuz?
Bunla beraber Meral Akşener tam hatırlamıyorum ya Haber Global ya da Habertürk logoları benziyor.
O kanalda ABD den emir aldıklarını söylüyor. Allah söyletir işte.

Buna ek olarak siyonist olduğunu kabul eden Biden başkan olunca tarihte ilk defa bir ülkedeki muhalefet partinin başkanı başka bir ülkenin yeni başkanını kutladı.

Kemal KILIÇDAROĞLU, Erdoğan tebrik faslını yerine getirmeden Kemal KILIÇDAROĞLU Biden ı tebrik etti. Biden Türkiye düşmanı. Biden muhalefetle iş birliği yaparım diyor. Niye diyor Erdoğan ı devirmek için.
Niye Erdoğan ı devirmek istiyor :
Akdeniz haklarından vazgeçmedi
Azerbaycan'a yardım etti
Türk aile yapısını bozan İstanbul sözleşmesinden çekildi
Kürdistan In kurulmasını engelleyici harekatlara emir verdi.

Tüm her şeyi zincir misali ortaya döktüm. Ne düşündüğünüz umrumda değil. Ama eğer göremiyorsanız acıyorum.
Peki yazdığın herşeyin Erdoğanın elini güçlendirdiğine göre bunu Erdoğanı daha çok kullanmak için yapmış olabilecekleri aklına geldi mi?

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Aklım almıyor nasıl böyle kör olabiliyorsunuz. Ülkemiz tamamen afrika ülkeleriyle yarışacak duruma geldi. Yıllardaki döviz değişimlerini izlerseniz paramızın nasıl değer kaybettiğini görebilirsin. Ekonomi falan deme sakın.

Neyse reis ya iki eğlendik hadi dağılalım
valla hocam çıkalım ben yukarda 500 satır yazı attım onu zaten mantıklı cevaplayamaz hadi görüşürüz iyi günler

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Muhammet Trabzon
Siz de benim soruma cevap vermediniz. Siz cevap verin, ben de cevap vereceğim. Sorduğunuz sorunun cevabını onlarca kez yazdım forumda. Yorumlarıma bakarak görebilirsiniz.

Evet, Halk TV'deki şirin ablamız da böyle demişti. Kimseye yardım yapılmadığını söyledi. Sonra da canlı yayınında rezil oldu:

Benim saydığım insanlar neden Erdoğan'a düşman peki? Onu söyleyebilir misiniz?

Türk halkı refah. Daha da refah olmayı hak ediyor. Bunu sağlayacak tek kişiye oy veriyorum. Keşke alternatifimiz olsaydı ama yok.

Ulaşım mı? Ulaşımın iyileşmesi kaç farklı sektörün gelişmesini sağlıyor, haberin var mı? Ulaşımı es geç hadi; sağlık sektörünü ele al. Devrim gerçekleştirdi Erdoğan. Onu da geçtim- Deneyap Atölyeleri ve Teknofest yarışmalarını incele...

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
Discord
Bonapart#5796
Türk halkı refah. Daha da refah olmayı hak ediyor. Bunu sağlayacak tek kişiye oy veriyorum. Keşke alternatifimiz olsaydı ama yok.

funi

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Muhammet Trabzon
Hala cevap veremiyorsun soruma.
Ben sana basitçe bir şekilde dinleyip izlersen görebilirsin dedim. Şu an neden araştırayım senin gibi biri için? Kulağınla dinleyip gözünle izleyeceksin zor değil.
Sen benim için araştırmıyorsan, ben neden senin için araştırayım? Yorumlarıma bakarak görebilirsin. Daha önce onlarca kez yazdım, Ak Parti'nin ülkeye kazandırdıklarını. Hiçbirine de itiraz edebilen olmadı.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Siz de benim soruma cevap vermediniz. Siz cevap verin, ben de cevap vereceğim. Sorduğunuz sorunun cevabını onlarca kez yazdım forumda. Yorumlarıma bakarak görebilirsiniz.

Evet, Halk TV'deki şirin ablamız da böyle demişti. Kimseye yardım yapılmadığını söyledi. Sonra da canlı yayınında rezil oldu:

Benim saydığım insanlar neden Erdoğan'a düşman peki? Onu söyleyebilir misiniz?

Ulaşım mı? Ulaşımın iyileşmesi kaç farklı sektörün gelişmesini sağlıyor, haberin var mı? Ulaşımı es geç hadi; sağlık sektörünü ele al. Devrim gerçekleştirdi Erdoğan. Onu da geçtim- Deneyap Atölyeleri ve Teknofest yarışmalarını incele...

funi
@MrBonapart aga kaç kaç valla türk halkı refahta dedi bu adam harbi diyorum sıkıntılı daha buna mesaj yazmaya deymez akılını yitirmiş bu yakında almanyadan iyiyiz der

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Muhammet Trabzon

funi
Ve, yine soruma cevap veremeyip spekülasyon yapmaya geçmişsiniz. Siz de haklısınız, muhalefetin savunulacak yanı yok ki 😁

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Sen benim için araştırmıyorsan, ben neden senin için araştırayım? Yorumlarıma bakarak görebilirsin. Daha önce onlarca kez yazdım, Ak Parti'nin ülkeye kazandırdıklarını. Hiçbirine de itiraz edebilen olmadı.
bende sana önceki sayfalara bakarsan 20 senelik icratlarını yazdım çok güzel icraatları olmuş valla

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Hangi gazeteden kopyala-yapıştır yaptın. Gidip oradan okuyayım 😁
Senin için sözün bittiği noktadayız refah seviyesi içindeysek söyle bakalım padişahın en düşük emekli maaşını 1500 tl yapmış söyle bakalım bu 1500 tl ile nasıl geçinilir

Top Bottom