Neler Yeni

Öneri METAL GEAR SOLID V mi? Mafia Trilogy mi?

1721

80+ Bronze
hoşuma gitti benim açıkcası videosunu falan izlediğimde tam kafa dağıtmlık gibiydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nier Automata anime içerikli olduğu için pek ilgimi çekmedi diğer iki oyunda gog hesabımda varlar
hocam oyun çok güzel zaten

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
MGS5 dip fiyattayken kaçırmayıp atmışsın sepete, güzel.

Nier Automata ve Prey + Dishonored 2 bundlea bakılabilir.
mgs5 i normal mi almalı yoksa bi üst paketi 100 tl onu mu alsam ?

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Ben yıllık ea play çekmeyi düşünüyorum. 250 tl xbox gamepass vs fiyatlar uçtu steam dolara geçiyor yakında ea play fiyatlarıda uçacaktır. Tavsiyem almanız yönünde.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Ben yıllık ea play çekmeyi düşünüyorum. 250 TL xbox gamepass vs fiyatlar uçtu steam dolara geçiyor yakında ea play fiyatlarıda uçacaktır. Tavsiyem almanız yönünde.
Bende de yıllık gamepass ve ea play var önümüzdeki yaz bitiyor onları almakta mantıklı bu devirde.

Arkadaşlar MGS vey Mafia dan birini çıkarsam hangisini çıkarsam sizce ? Bütçemi aşıyor 3 oyun sanki. 2 oyun alıp geçeyim en iyisi.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Sepete arma 3, gta IV, deathloopta ekleyebilirsin.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX

xxKiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MERTCAN ÇETİNTÜRK
200-300 civarı bütçem var bu oyunları ekledim sizce iyi mi? sepet yoksa başka oyun mu almalıyım ?
dave the diver ı 3 ay önce aldım bitirdim türkçe yama için rahat rahat oynayayim diye internette bi ceviri sitesine 3 dolar verip üye oldum türkçe oynadim çok güzel enfes bir oyun hiç sıkmadan aralıksız oynadim her 5 6 saate bir yeni mekanik cikiyor ben pixel hayrani biri olaraj bayıldım zaten dolar fiyatı 20 dolar dı galiba şuanki tr fiyatı bile çok iyi almanı kesinlikle öneririm

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Arma 3 gta 4 var hocam deathloopda gamepassden az bişi oynadım sildim yine yüklerim belki.

Bende bunu alıp almama konusunda kararsızım hikayesi kısa diyorlar.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
dave the diver ı 3 ay önce aldım bitirdim türkçe yama için rahat rahat oynayayim diye internette bi ceviri sitesine 3 dolar verip üye oldum türkçe oynadim çok güzel enfes bir oyun hiç sıkmadan aralıksız oynadim her 5 6 saate bir yeni mekanik cikiyor ben pixel hayrani biri olaraj bayıldım zaten dolar fiyatı 20 dolar dı galiba şuanki tr fiyatı bile çok iyi almanı kesinlikle öneririm
Kesin ve en çok istediğim oyun şuan o ama diğer iki oyundan birini alıcam onda kararsız kaldım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
DAVE THE DIVER oyununu bilmiyorum fakat diğerleri güzel alınır.

xxKiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MERTCAN ÇETİNTÜRK
h

Bende bunu alıp almama konusunda kararsızım hikayesi kısa diyorlar.
hocam dolara geçtiği icin kur şuanda fiyatı uygunsa alıp geçiceksin bu fiyata bulamazsın diye şuan öyle bir haldeyiz

Kesin ve en çok istediğim oyun şuan o ama diğer iki oyundan birini alıcam onda kararsız kaldım.
hocam mafia yı bende aldim mafia 1 i geçen hafta bitirdim güzeldi ama mgs yi hiç oynamadim, izlemedim yorum yapamam ama mafia 1 iyiydi mafia 2 de idare eder diyorlsr ama mafia 3 kötü diyorlar ona göre alın

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Top Bottom