Neler Yeni

Mi Routher 4A Sadece Kendi Ethernet Kablosu İle Çalışıyor

SalihB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih Bedir Demir
Mi Router 4A satın aldım kurulumu yaparken bir süredir kullandığım ethernet kablosunu kullanmaya çalıştım ama kablodan gelen interneti algılamadı.Ardından bende ana modemin yanına giderek kendi kısa kablosu ile denedim ve algıladı.Router i kullanmak için uzun kabloya ihtiyacım var.Bunun için yeni bir Ethernet kablosu mu almam gerek yoksa Ethernet kablosu çoklayıcı ile işi halledeblir miyim ?

SalihB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih Bedir Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Router ı 600 küsüre aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Az daha ekleyince mercusys mr60x alınabiliyor. wifi 6 destekli, mu-mimo, WPA3 da var ve ax1500 bir yönlendirici yani router. Bu Xiaomi'den kat ve kat daha iyi yani
ben ana modemimden uzaktaki odaya kablolu şekilde router ile aktarma yapmak istiyrum dediğiniz cihaz ile yapabilirmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu işlemi yapacağım bu işlem için uygun bir cihaz önerebilirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

Ekler

• IMG-20240322-WA0013.jpg
    IMG-20240322-WA0013.jpg
    129.5 KB · Hit: 8
  • IMG-20240322-WA0012.jpg
    IMG-20240322-WA0012.jpg
    128.6 KB · Hit: 7
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
USER=60839]@Eyüphan.10[/USER] Evet, ürün çok kötü. Size önerdiğim cihazı satın alın. Kıyas edilemeyecek kadar kötü.
Hocam mercusys mr60x alıp ana modem yapma fikri yatti aklima ama keenetic omni dsl mi alsam mercusys mu bilemedim sizin düşünceniz nedir kendi evimde keenetik extra dsl var cok memnunum bu dediğim islemi yukarida attigim fotodaki modemi router olarka kullanicam ve ya sizin onerdiginizi yada omni dsl i alip ana modem yapicam kuzenin evine hangisini onerirsiniz

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,011
İsim
Semih Boran
Hocam mercusys mr60x alıp ana modem yapma fikri yatti aklima ama keenetic omni dsl mi alsam mercusys mu bilemedim sizin düşünceniz nedir kendi evimde keenetik extra dsl var cok memnunum bu dediğim islemi yukarida attigim fotodaki modemi router olarka kullanicam ve ya sizin onerdiginizi yada omni dsl i alip ana modem yapicam kuzenin evine hangisini onerirsiniz
mercusys mr60x modem değil router. Attığınız videodan anladığım bir modemi router olarak kullanmak oluyor. mercusys mr60x alıp, router olarak kullanmayı öneririm. omni dsl çağ dışı bu arada. wifi 4 bir cihaz. Bu devirde wifi 6'nın aşağısı alınmamalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
mercusys mr60x modem değil router. Attığınız videodan anladığım bir modemi router olarak kullanmak oluyor. mercusys mr60x alıp, router olarak kullanmayı öneririm. omni dsl çağ dışı bu arada. wifi 4 bir cihaz. Bu devirde wifi 6'nın aşağısı alınmamalı.
Hocam şuan kullandıgı modem çöp denilebilicek seviyede onu router yapicaz max 1500 e alinabilicek sağlam modem önerisi yapabilirmisiniz onu 1cil modem olarak kullanalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,799
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom