Neler Yeni

milenicom mu turknet mi

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
arkadaşlar altyapı sorguladım ve ikiside nerdeyse aynı ama milleni bana 100/8 sunarken turknet bana 100/4 sunuyor eklerde gösterdiğim gibi sizce hangisi o aradaki farka değer mi ?
Adsızsdadsdas.png
Adsız.png

şimdiden cevaplarınız için teşekürler

erturk.gg

80+ Bronze
Netspeed, 30 gün önce geçtik, memnunum, karşıda muhattap var.

DonanımFikir

Selimhan
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,744
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Mamyy

80+ Silver
Millenicom al türknet müşteri hizmetlerini hiç beğenmiyorlar

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,918
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Millenicom tabii ki.
TurkNet'in en büyük sorunu girerken lokum vermesi lokma döktürmesi falan.
Çıkacağın veya sorunun olduğu zaman ortalarda olmuyorlar nedense. Al bak.

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
Millenicom tabii ki.
TurkNet'in en büyük sorunu girerken lokum vermesi lokma döktürmesi falan.
Çıkacağın veya sorunun olduğu zaman ortalarda olmuyorlar nedense. Al bak.
anladım peki ben bişe sorucam ben türk telekom altyapısından bu hızları alıcam ve türk telekomdan geçiyorum benden modem parası alınıcakmı bunun hakkında bir biilgin var mı ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,918
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
anladım peki ben bişe sorucam ben türk telekom altyapısından bu hızları alıcam ve türk telekomdan geçiyorum benden modem parası alınıcakmı bunun hakkında bir biilgin var mı ?
millenicomda modemi kendin alıyorsun.
zamanında modemi kiralık olarak aldıysan geri götürmelisin. taksitli aldıysan sende kalabilir. büyük ihtimal sende kalır. ama telekoma özel bir modem diye kurulumda sorun yaşayabilirsin biraz karışık.
telekomdan memnun musun ?

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
millenicomda modemi kendin alıyorsun.
zamanında modemi kiralık olarak aldıysan geri götürmelisin. taksitli aldıysan sende kalabilir. büyük ihtimal sende kalır. ama telekoma özel bir modem diye kurulumda sorun yaşayabilirsin biraz karışık.
telekomdan memnun musun ?
ya bilmiyorum evde 4-5 tane cihaz var hepsi internete bağlı mesela ben pc deyim annem babam telefonlarında hop ben oyun oynuyamıyorum ping var annem mesela teyzemle wp den görüntülü konuşunca internet ağırlaşıyor yani sadece modem odasında kalırsan int güzel ama başka bi odaya gidince internet hemen gg yani kaldırmıyor gibi bişey ya sadece telefon ve pc inte bağlı kalır yada internette gezemesin akşam babam eve gelir netflix açar ben telden instaya girince video donar falan sadece modem odasında güzel internet

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Geçiş yapacağın zaman millenicom a ev telefonunu geçirmeyeceğini veya ev telefonunun olmadığını söyle 10tl indirim yapıyorlar aylık geçiş yapacağın zaman bana özelden yazabilirmisin arkadaşını getir özelliği ile 2miz de 1 ay ücretsiz internet kullanalım(karıştırmıyorsam 2. Ay geçerli oluyor getir özelliği 1. Ay fatura ödüyorsun 2. Ay bedavaya geliyor)

Top Bottom