Neler Yeni

Millenicom internet düşük hız sorunu.

Hasan344

80+ Gold

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Hasan344

80+ Gold

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
aynı sorunu bende yaşadım. millenicom 100mbps paket kullanıyorum adresimde 70 gözüküyor. Modeme gelen 66 benim kullandığım 62mbps down 7.8 upload. Alabileceğim en yüksek hızı dalganmasız alıyordum. Birkaç kere destek talebi oluşturdum. TT ekibi geldi. Sadece yaptığı şey saha dolabındaki portuma kısa devre yaptığını söyledi ve eve geldiği anda internetim kesilip gitmişti o an anladım bende düzelttiklerini sonra kapı çaldı. TT ekibine sorun çözüldüğünü aktardım 1 2 haftadır tık bile demedi çok şükür.

Kısa başımdan geçen durumu anlattım buradan kendinize pay biçebilirsiniz. TT ekibi gelene kadar sürekli millenicoma bir şekilde ulaşıp arıza kaydı oluşturtun acil olduğunu falan söyleyin ısrar edin sorunu saha dolabında olduğunu söyleyin ben öyle yaptım. Cat6 kablo çekmiştim çünkü binada asla sorun olmazdı. Ekip gelince zaten portunuza iki işlem yapıp sorunu çözecektir.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Modemi sadece 2 gün önce açıp kapattım birde bu gün 3. Katta oturuyorum
Yaklaşık olarak 35 metre kablo gitse ki gider mi sence sen daha iyi bilirsin yaşadığın için aşağı yukarı bina girişinden dışarıdan camdan eve girerek midem hangi odada ise oraya kadar kaç m

Hasan344

80+ Gold
Yaklaşık olarak 35 metre kablo gitse ki gider mi sence sen daha iyi bilirsin yaşadığın için aşağı yukarı bina girişinden dışarıdan camdan eve girerek midem hangi odada ise oraya kadar kaç m
30 metre falan gider hocam.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
30 metre falan gider hocam.
Binada bulunan ankastre kutudan senin portun öncelikle kontrol edilmeli eğer oraya da dalgalı hız veya düşük hız geliyorsa bakılmalı hız da problem yoksa o zaman komple iç tesisat değişmesi gerekiyor

Hasan344

80+ Gold
Binada bulunan ankastre kutudan senin portun öncelikle kontrol edilmeli eğer oraya da dalgalı hız veya düşük hız geliyorsa bakılmalı hız da problem yoksa o zaman komple iç tesisat değişmesi gerekiyor
O zaman bir millenicom ile konuşayım eğer öyle ise direk kapattiririm zaten. Masrafa girecek ne para var ne bir şey.

sezaresen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sezar Esen
Instagram
sezaresen
Facebook
sezaresen
Twitter
sezaresen
arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 2 haftadır millenicom internetim ölmüş durumda. altyapım 80 mbps download destekliyor bende 100 mbps'lik paketi kullanıyorum fakat 2 haftadır max 18 mbps hız gördüm. millenicomdan 3 kez arıza kaydı oluşturdum fakat hiçbirinde düzeltmediler. Sorun nedir sizce yardımcı olurumusunuz? @Kürşat Kütükçü
Geçenlerde bende de aynı sorun oldu. 50 Mbps hız paketim vardı ama aldığım indirme hızı 2 Mbps çıkmıyordu bile. Modem arayüzünde kontrol ettiğimde sorun hat kaynaklı görünüyordu. Ne kadar destek talebi açsamda sorun yok dediler. En sonunda şikayetvar.com'a yazdım şikayet ettim yarım saat sonra daha önce almadığım hızı bile alabildim. Bence ne varsa onlardan kaynaklı. En azından benimki bu şekilde çözüldü.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Hocam arıza kaydı başlatıp sorunum cozulmedi desem gelip bakıyorlarmı? Zaten geçtiğine pişmanım sürekli zam yapıyorlar.
Çözülmedi de aynen öyle ayrıca bu sorun firma ile alakalı değil fiyat konusunda haklısın ama hız problemin başka firamya geçersen yine yaşarsın eğer dairende sorun yoksa sorun altyapısal

Hasan344

80+ Gold
Çözülmedi de aynen öyle ayrıca bu sorun firma ile alakalı değil fiyat konusunda haklısın ama hız problemin başka firamya geçersen yine yaşarsın eğer dairende sorun yoksa sorun altyapısal
O zaman millenicomu tekrar arıza kaydı açacağım. Ama bir şey daha var sadece download bu şekilde düşük onun dışında upload ve oyunlardaki ping değerlerim gayet iyi.

sezaresen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Sezar Esen
Instagram
sezaresen
Facebook
sezaresen
Twitter
sezaresen
O zaman millenicomu tekrar arıza kaydı açacağım. Ama bir şey daha var sadece download bu şekilde düşük onun dışında upload ve oyunlardaki ping değerlerim gayet iyi.
Bende de aynı senin dediğin gibiydi. İstersen bir şikayet oluştur çözülecek bence.

Hasan344

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,633
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom