Neler Yeni

Millenicom iyi midir?

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Selçuk Han Zengin
Merhabalar. Artık Süperbox'tan sabit bir internete geçmeyi düşünüyorum. Millenicom kullanan varsa iyi midir sıkıntı yaşatır mı? Altyapım 80mbps'e kadar destekliyor ben de 100mbpslik paketi almayı düşünüyorum. Daha uygunu var mıdır? Elimde VDSL bir modem var bunu fiber bağlantı için kullanabilir miyim?
Bu paketi almayı düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam ben kullanmıştım. Kurulumu yaptık. Türk telekomdan kaynaklı arıza olmuştu. 15 veya 30 gün cayma hakkın var bugun bekleyin yarın bekleyin derken problemin daha uzun süreceği bilgisi geldi. İnternet hiç veremeyeceğiz dediler. Benim cayma süresi geçti. Bende beni siz beklettiniz internettinizi hiç kullanamadık. Dediysekte çözülmedi. Kurulum bedelide ödedik. Model ücretini de ödedik. Elimizde patladı.Eğer kurulum yapıldıktan sonra kullanılaniliyorsa bir problem olmaz diye tahmin ediyorum. Benim için kötü bir anıydı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
altyapım 80mbps desteklemesine rağmen 50mbps üzeri internet vereniyorlar bu ay değiştireceğim.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Selçuk Han Zengin
Merhabalar. Artık Süperbox'tan sabit bir internete geçmeyi düşünüyorum. Millenicom kullanan varsa iyi midir sıkıntı yaşatır mı? Altyapım 80mbps'e kadar destekliyor ben de 100mbpslik paketi almayı düşünüyorum. Daha uygunu var mıdır? Elimde VDSL bir modem var bunu fiber bağlantı için kullanabilir miyim?
benim önerim. Türknettir abi alırsan fazlasını vermeye çalışıyor. 100 alıyorum 150 veriyor. Eğer sana 80 derlerse 80 verirler. Fiyatı bir tık pahalı taahhütsüz . İnan yaşadığın strese bekleninin karşılanmamasına deymiyor. (Arkadaşını getir kampanyası var yakın arkadaşının kodunu kullanarak 6 ay indiririmli kullanıyorsun. aylık 50 TL indirim oluyor. oda indirim sağlıyor sende) (buda benim davet kodum, HYT93YG80GLH) istediğini kullanabilirsin. 3-4 senedir kullanıyorum. Türknetten kaynaklanan bir problemi olmadı. kardeşim de kullanıyor. türktelekomdan yine hata var. 6 günlük ücreti almadılar.ben kardeşim adına talepte bulunacaktım. ben söylemeden onlar geri ödeneceğinin bilgisini verdiler... Pahalı( bana göre) ama hakları bence.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Ben 1 ay önce bağlattım. Faturalarıyla alakalı bir problem yaşadım hâlâ cevap alamadım bakalım o iş ne olacak. Superonline altyapısındayım şu aralar hız da çok düşüyor. İlk bağlattığımda iyiydi sabit 100 Mbps alıyordum ancak sorun yaşıyorum şu aralar. Çözülecek mi bakalım taleplerimi ilettim. Hallolursa bir sorunum yok diyeceğim.

Zaten altyapı sahibi olmayan firmaların 2 olayı değerlendirilir biri ilgisi ikincisi faturası gerisi onlardan değil.

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
ege
Tahhütsüz olduğu yazıyordu ama sorun yaşatır mı?
milenikom iğrenç ötesi bulaşma hele tahütsüzse hiç bulaşma
Mesaj otomatik birleştirildi:

internette tahütsüz internet fiyatı 150 lirayken ben 200 ödüyodum aylık arayıp neden olduğunu sordum 1-2 hafta kimse adam akıllı bi cevap veremedi saçma sapan şeyler anlattılar ben de türk telekoma geçtim sonradan müşteri hizmetleri çok kötü milenicomun

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Değildir. netspeed öneririm.

Freix

80+ Bronze
Standart paket 115tl + modem 130tl'ye geliyorken biz 2 yıllık müşteri olmamıza rağmen faturamız 170 + modem parası 185'e geliyordu. Haberimiz olmadan değiştirmişler otomatik talimatta ailem hiç farketmemiş.

(Ekleme : fiyatlar aboneliği bıraktığımız ay fiyatları ve sitede yazana göre 150tlye 100mbps alabilecekken 185tlye 35mbps almamız)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,229
Üyeler
140,966
Son üye
Reapolse
Top Bottom