Neler Yeni

Millenicom sürekli kopma problemi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Şöyleki bendeki bu kopma daha azdi modem degistim wifi de ping artti ve dsl kopmalari artti zaten bozuk modem veriyolar herkese takmamak lazim
Yeni modemde de kopmalar olabilir. Ben bu sorun yüzünden iptal ettim. Hiç bir şekilde çözemediler. 20 30 defa arıza kaydı oluşturmuşumdur.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Murat demir
Şöyleki bendeki bu kopma daha azdi modem degistim wifi de ping artti ve dsl kopmalari artti zaten bozuk modem veriyolar herkese takmamak lazim
modemim önceden kullandığım modemdi onlar vermedi ve ben sorunlu olduğunu düşünüp keenetic omni dsl aldım düzelmedi :(

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Murat demir

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
ilk günden beri böyle neye geçeceğimi bilmiyorum
Muhtemelen halledemezler dostum. Benim anladığım kadarıyla pek bilgili de değil teknik servisleri. Ben sırf sorunu çözebilsinler diye 3 farklı marka kablo koydum önlerine yine halledemediler. Hep ev tesisatınızda sorun var diyip duruyorlar.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Murat demir
Muhtemelen halledemezler dostum. Benim anladığım kadarıyla pek bilgili de değil teknik servisleri. Ben sırf sorunu çözebilsinler diye 3 farklı marka kablo koydum önlerine yine halledemediler. Hep ev tesisatınızda sorun var diyip duruyorlar.
değişicem artık yapıcak bir şey yok netspeed iyi mi sizce?

FRAX

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
vdsl kullanıyorsan hat değerlerin önemli ondan kopma yaşayabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hat değerlerini atabilirmisin birde

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Murat demir

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Murat demir

Cihangir

80+ Gold
arkadaşlar millenicomda son 3 haftadır aşırı fazla bir kopma problemi yaşıyorum modemde dsl ışığı sönüyor internet gidiyor 1 dk sonra geri geliyor destek talebi açıyorum hiçbir sorun çıkmıyor hani modem değişti değişen modemde daha fazla problem yaşıyorum millenicomda binada bir sürü hat var onlarda bu kopma problemi yaşanmıyor hani çıldırmamak elde değil

eve gelen kablo tek kablo ek mek yok hani napmam gerekiyor
bendede aynı sorun var 1,5 aydır aradığım halde sorun düzeltmediler. Turkcell alt yapı yok ama az kaldı turkcelle gidip para verip alt yapı çektirecem az kaldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,261
Üyeler
157,220
Son üye
1koy3al3ünüde5let
Top Bottom