Neler Yeni

Milli sporcu olmak hk.

SnareEcho

80+ Silver
Mesela gününü nasıl planlarsın? Kaç saat spor kaç saat iş kaç saat uyku gibi. Bence 2 işi bir arada yapmaya çalışırken ikisinde de istediğin başarıyı elde edemezsin. Yazılımda iyi olmak isteyenler meslek olarak yapanlar zamanının büyük kısmını yazılıma veriyor. Milli sporcularda en iyisi olmak için çok fazla saatler antrenman yapıyorlar. Antrenmandan başka hayatları yok desem yeridir. Senin rakiplerin günde 15 saat antrenman yaparken sen kaç saat çalışarak onları geçmeyi düşünüyorsun?
Saat 5 de uyandım. Spora başladım. 12 ye kadar spor. Kahvaltı. 20 dk mola spora devam. 19:00 da spor bitti. Bir saat mola. 20:00 da yazılıma başladım. 5 saat yazılım ve uyku.
Şu anda kaba taslak bir şey yaptım. Çok sıkışık oldu bu düzen enerji verici ilaç almam gerekebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaparsın eminol gerçekten istiyorsan yaparsın sana güveniyorum.
Sen adamın dibisin.
Karate olarak hangi branşı yapıyorsun
Shotokan stilini kullanıyorum hocam.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Saat 5 de uyandım. Spora başladım. 12 ye kadar spor. Kahvaltı. 20 dk mola spora devam. 19:00 da spor bitti. Bir saat mola. 20:00 da yazılıma başladım. 5 saat yazılım ve uyku.
Şu anda kaba taslak bir şey yaptım. Çok sıkışık oldu bu düzen enerji verici ilaç almam gerekebilir.
4 saat uykuyla bunu uzun süreli uygulaman çok zor bence. Gerçekten iradeli olman gerekir. Aynı zamanda dediğin gibi enerji ilacı da gerekir

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus

Sen adamın dibisin.

Shotokan stilini kullanıyorum hocam.
Kyokhusin karate Türkiye bir Avrupa 3 unculugum var. Okul iş spor Fitness bir arada yapıyordum.
Yaptığın branş olimpiyatlarda var. Ben senin yerinde olsam full ağırlık verirdim olimpiyatlarda takıma girmek için uğraşırdım

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
18 yaşında başladım

IMG_1003.jpeg

2014 Türkiye şampiyonası Ordu

Rulep

80+ Gold
4 saat uyku ve ilaçlarla kendini bitirmekten başka bir şey yapmazsın böyle hayat mı geçer

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
19 haftada 2 3 gün antrenman yapsan 2 saat yeterli her güne gerek yok turnuva öncesinde camp yaparsın günde 2 3 antrenman hazırlanırsın