Neler Yeni

Öneri Minecraft hangi versiyonda daha zevkli? (Java VS Bedrock bakımından)

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,818
İsim
göksel yurtcan
Dostlar, keşke başlığı okuyup yazmak yerine konuya göz ataydınız. Ben onu sormuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu oku dostum.
hocam 1,17 çünkü oyun biraz daha detaylı fakat bir elmas bulmak için 100blok aşşa inmene gerek kalmıyor madenleri bulmak 1,18e göre daha kolay ama detayları neredeyse o bakımdan kesinlikle bence 1.17 en iyi minecraft sürümü

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yıllar önce orijinal Minecraft Java Edition'ı satın aldığım için her iki Minecraf versiyonu da (Bedrock ve Java) bende var. Tek başıma, mod kurmadan bir survival oyuna başlamak istiyorum. İçeriği en zengin olan, her anlamda kalitesi daha yüksek olan ve diğerine göre daha zevkli olan versiyonda oynamak istiyorum. Bunun için bana en uygun versiyon ne? Nedeni ile birklikte açıklarsanız sevinirim.
Hocam sisteminiz rahatlıkla son sürümü kaldırabilecek seviyede o yüzden son sürüm, 1.8 falan diyenler olmuş o sürümler bomboş en son sürüm her zaman daha iyidir çünkü yeni şeyler ekleniyor ve daha dolu.Üstüne üşenmeden bir shader kurarsanız aşırı keyifli olur.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Canlarım benim, can dostlarım, gardaşlarım, bebeklerim, lütfen konuyu okuyun ya...

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hayır, diğer arkadaşlar konuya bakmadığı için 1.XX.X anlamışlar. Senin dediğini sormuştum. Bedrock'ta olup da Java'da olmayan ya da tam tersi olan bir şey var mı? Sanki Bedrock daha sade ve etkileşim bakımından daha kötü gibi geldi bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu okursan sevinirim.
Fırın sandık gibi bloklar piston ile itilebiliyor Bedrockta. Ayrıca Crossplay özelliği var ama işinize yaramıyor o sizin. Başka farkları yok adam akıllı. Redstone ile her şey yapılmıyor birde sanırım. Javada bilgisayar falan yapabiliyorsun :D

Ha birde, Bedrocku konsol ile de oynayabildiğinden televizyon falan varsa büyük ekrana yansıtıp öyle de oynayabilirsin.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Fırın sandık gibi bloklar piston ile itilebiliyor Bedrockta. Ayrıca Crossplay özelliği var ama işinize yaramıyor o sizin. Başka farkları yok adam akıllı. Redstone ile her şey yapılmıyor birde sanırım. Javada bilgisayar falan yapabiliyorsun :D

Ha birde, Bedrocku konsol ile de oynayabildiğinden televizyon falan varsa büyük ekrana yansıtıp öyle de oynayabilirsin.
Çok teşekkürler. Bir türlü karar veremiyorum yine de. Nedense Bedrock, Java'dan daha az özellik barındırıyormuş gibi geliyor bana. Ama mantıklı düşünüp şöyle yapacağım, yıllardır Java oynadığım için bu sefer de Bedrock'a şans tanıyacağım. Teşekkürler.

Top Bottom