Neler Yeni

🔥İndirim Minecraft Java&Bedrock Edition İndirimde!

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar merhaba Minecraft premium indirime girmiş hem bunun haberini vermek hemde bi sorum vardı bunu sormak için konuyu açtım. Öncelikle aşağıdaki görselde 2 sürümü var bunlar arasındaki fark nedir tam olarak? 1600 Minecoin'i nerede harcıyoruz ne alıyoruz? Aşağıdaki normal sürümünü alsakta skinimizi ismimizi değiştirebiliyor muyuz?

Alıntıyı görüntüle
hocam hiçbir işe yaradığı yok. minecraft bedrock edition oynayacaksan onda 1 2 gülme emotesi felan veriyor. harita dediğide seed gibi bölümler. deniz adası havada bir köy gibi mesela. açıkcası para verilmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ne zaman kad

bu ne zaman kadar
Bu indirim 15 haziran tarihinde bitmekte.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
hocam hiçbir işe yaradığı yok. minecraft bedrock edition oynayacaksan onda 1 2 gülme emotesi felan veriyor. harita dediğide seed gibi bölümler. deniz adası havada bir köy gibi mesela. açıkcası para verilmez.

Tamam hocam 254 TL'Lik olanı alıyorum teşekkürler.

Kerem_KK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kuyucu
Arkadaşlar merhaba Minecraft premium indirime girmiş hem bunun haberini vermek hemde bi sorum vardı bunu sormak için konuyu açtım. Öncelikle aşağıdaki görselde 2 sürümü var bunlar arasındaki fark nedir tam olarak? 1600 Minecoin'i nerede harcıyoruz ne alıyoruz? Aşağıdaki normal sürümünü alsakta skinimizi ismimizi değiştirebiliyor muyuz?

Alıntıyı görüntüle
Tam cevap gelmemiş başkası yazmış ama bende yazayım . Minecoin bedrock surumunun para birimi fortinetaki papel gibi bir şey .Verdiği harita skinler falan yüksek ihtimal YouTube da biri tarafından gösterilmiştir. Ondan bakabilirsin daha almadiysan.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Tam cevap gelmemiş başkası yazmış ama bende yazayım . Minecoin bedrock surumunun para birimi fortinetaki papel gibi bir şey .Verdiği harita skinler falan yüksek ihtimal YouTube da biri tarafından gösterilmiştir. Ondan bakabilirsin daha almadiysan.
250 TL olan versiyonunu aldım hocam çok fark etmiyor dendi. Aslında benim amacım premium serverlere girip takılmak ve artık bu 20 TL'ye satılan 2 ay sonra elinden giden pre hesaplardansa kendi ismimin ve kendi skinimin olduğu bir hesap olsun onun harici minecoin gibi ekstra almak istediğim bir şey yok yani ha almşıken onu mu alsam dedim pek bir şey farketmediğini söyleyince arkadaşlar bende vazgeçip normal versiyonu aldım.

gene çok pahalı crackli indir geç
Amacım premium serverlere girmek ve yukarda yazdığım olaylar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Ben aldım 2-3 gün önce rtx ile sarıyor 3 arkadaş survival oynuyoruz

En İyi Cevap
3

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Ben aldım 2-3 gün önce rtx ile sarıyor 3 arkadaş survival oynuyoruz
Bende arkadaşlarla girdim ancak onlar survival kısmındansa oyunda admin olup gm1 e geçtiler build falan yaptılar. Ya diyorum bunun için ayrı serverlar var bizim amacımız survival yok üşengeç oldukları için sarmadı ben sonra vazgeçtim premium alıp serverlerde egg wars oynamak daha iyi benim için. :D

Ben bu çocuğa başka konuda da laf etmiştim. Hala arkasındayım 10 dolar bile etmiyor babana söyle harçlığını 20tl ye çıkarsın :D

RTX açmak için ona özel dünya mı oluşturmak gerekiyor?
İsim bile troll hocam çok takmayın :D

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kadir
Steam
kdRookie

ben 10 güne bitiyor diye biliyorum indirimin

Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
mehmet

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
sanane isimden

harçlığın yarısını veriyim sana kullanırsın lazım olur
Kardeşim açtığım konuyla senin attığın cevabın alaka seviyesine bi baksana yorum yazmasan daha olgun dururdun.

Top Bottom