Neler Yeni

Mining Yapımı Haram mıdır?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Sadece ekran kartı olarak düşünmeyelim koca sistem 7/24 açık oluyor bence en azından 200 TL yakıyordur.
580 ekran kartı ile 1 ay boyunca istersen kasanın full rgb özellikleri bile yansın 100 TL geçmez ;) Hangi şehirde olursan ol.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Soru başlıkta ayrıntılı bir şekilde ciddi cevap veriniz lütfen. Ayrıntılı cevap istiyorum.
Sen bu iş karşısında emek olmasa bile elektrik harcıyorsun yani bir harcama var ve bunun karşılığında gelir alıyorsun o yüzden haram değildir bence.
Bu arada nihat hatipoğlunda böyle bir soru görmedim harbi sakız orucu bozucak mı ki bu sene?

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Neden haram olsun sen belli bir para veriyorsun zaten onun için. Elektrik faturasına yansıyor, vergi veriyorsun ve ekran kartının parasını ödüyorsun. Haram olması tamamen saçma.

Flokii

80+
Bazen öyle bir sorular soruyorsunuz ki soruda hayır yok.

Microsoft

80+ Bronze

NOSCOPE1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Selim EREN
Instagram
selim.eren00
Altına yatırmak neye göre caiz o zaman kriptoya yatırmakta caiz neticede kripto alıyorsun değer kaybedip yükselir aynı altın mantığı
Altına yatırmak neye göre caiz o zaman kriptoya yatırmakta caiz neticede kripto alıyorsun değer kaybedip yükselir aynı altın mantığ

Altına yatırmak neye göre caiz o zaman kriptoya yatırmakta caiz neticede kripto alıyorsun değer kaybedip yükselir aynı altın mantığı :)

Altına yatırmak neye göre caiz o zaman kriptoya yatırmakta caiz neticede kripto alıyorsun değer kaybedip yükselir aynı altın mantığı :)
burada ki önemli ayrıntı elimizde ki eşyanın elde tutulabilmesi altın , döviz vs. bu yüzden caiz

• Beğen
Reaksiyonlar: by-h

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
burada ki önemli ayrıntı elimizde ki eşyanın elde tutulabilmesi altın , döviz vs. bu yüzden caiz
Dostum bu dünyanın en saçma şeyi o zaman bankaya da mı para yatırmayalım yatırdığımız zaman sadece sayı oluyor. Bankaya altın yatırmak da hemen hemen öyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,014
Üyeler
146,853
Son üye
i1nflames
Top Bottom